Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Іспанське місто Севілья - самий артистичний

Іспанське місто Севілья - самий артистичний
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Іспанське місто Севілья - самий артистичний

Чудовий і надзвичайне місто Севілья «народив» таких відомих літературних героїв, як красень Дон Жуан, циганка Кармен, цирульник Фігаро. На вулицях цього красивого і, напевно, самого артистичного іспанського міста, народився чарівний і «гарячий» танець «фламенко».

Севілья - столичне місто автономній області Андалусія і вважається четвертим іспанським містом за своїми розмірами. У цьому місці активно розвивалася торгівля з колоніями Америки протягом багатьох століть. Для цього використовувалася судноплавна річка Гвадалквівір, яка впадає в океанічні води Атланти.

У цьому місці пройшло чимало народів, які населяли Іберійський півострів, багато людей відвідали це красиве місто, який піддавався не раз захопленнями інших країн. Римляни вирішили назвати це місто Іспаліс, арабські загарбники перейменували його в Ішбілья, від якого донині йде сучасна назва Севілья. Останніми загарбниками Севільї стали іспанці, які вторглися на територію цієї місцевості ще у ХIII столітті на чолі короля Фердинанда III Кастильського. До сьогоднішнього часу Іспанське королівство панує в цьому місці.

У XVI - XVII в.в. в місті Севілья почалося процвітання торгівлі та розвиток різних мистецтв. Це місто стало справжнім дивом! Торговельний порт залучав безліч судів з різних країн світу, які ввозили величезна кількість коштовностей і безліч інших товарів. Вирушаючи назад, кораблі наповнювали вином, олією, розкішними предметами, тканинами. У порту відбувалася масова торгівля, в якій брали участь всі Європейські країни.

На вулицях старовинного міста Севілья можна було побачити натовпи купців, які збиралися біля знаменитого будинку Севільської торгової біржі. Будували її протягом 14 років, починаючи з 1584 року за наглядом архітектора Хуана де Міхарес. Близько тридцяти років займалися тільки одними оздоблювальними роботами. За наказом короля Карла III в торговельну біржу перевезли архів з Індії, де тримаються важливі історичні документи, що розкривають дані про всіх колонізаторів та іншу інформацію. Приміром, серед реліквій тут зберігаються записи Христофора Колумба та інших вчених - мореплавців. Якщо весь архів розташувати в один ряд, його довжина складе дев'ять кілометрів. Сьогодні це будівля і все, що там міститься, належить ЮНЕСКО.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить