Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що подивитися у Відні?

Що подивитися у Відні?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що подивитися у Відні?

Огляд визначних пам'яток світу не може обійтися без Відня, яка є столицею Австрії, і в минулі століття була культурним і політичним центром Європи, неабиякою мірою змінювала історію багатьох держав Європи.

Першим місцем для відвідування може стати палац Шенбрунн, який спочатку був невеликим мисливським замком, але в часи Марії Терезії був перетворений на справжній палац, і згодом став зимовою резиденцією для австрійської імператорської родини.

А ось літньою резиденцією австрійських імператорів є замок Хофбруг і розташований поруч Народний сад. Ці місця також відносяться до найбільш часто відвідуваними туристами. Замок Хофбург - це великий архітектурний комплекс, чиї розміри, чарівність і краса привертають до себе величезну кількість мандрівників і туристів. У палаці знаходиться особливе місце, яке примітно тим, що тут зібрані предмети життя і побуту, що належали раніше різним імператорам Австрії. Особливою пам'яткою цієї скарбниці виступає імператорська позолочена карет, вагою майже чотири тонни. Народний сад дивує величезною кількістю троянд, яких тут близько трьохсот видів.

Обов'язковий для відвідування - Віденський Бельведер. Повз цього пам'ятника культурної спадщини Австрії не можна піти мимо. Замок, званий Бельведером, складається з верхнього палацу і нижнього. У верхньому палаці проводилися паради і влаштовувалися грандіозні прийоми гостей. Нижній палац служив здебільшого, літньою резиденцією для австрійських імператорів. У наш час Віденський Бельведер служить місцем проведення виставок живопису та мистецтва, а розкішний парк дозволяє влаштовувати романтичні прогулянки.

Віденські пам'ятки не обмежуються перерахованими вище, але безсумнівно одне, що огляд Відня не може обійтися без відвідування цих чудових місць.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить