Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що подивитися в Барселоні?

Що подивитися в Барселоні?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що подивитися в Барселоні?

В Іспанії туристам слід в першу чергу подивитися на визначні пам'ятки Барселони, які приваблюють своєю архітектурою. Причому сучасна архітектура також чудова, як і минулих століть. Багато чого з того, що пропонується увазі туристів в Барселоні, пов'язується з ім'ям архітектора - Антоніо Гауді. Він залишив по собі значну спадщину, адже за його ескізами та ескізами сучасні архітектори продовжують зводити будівлі та споруди і в наші дні.

Особливою увагою користується будівля Собору святого сімейства. За задумом архітектора в цьому соборі повинні були вміститися всі жителі міста. Будівництво собору, який є головною визначною пам'яткою Барселони, ще не закінчено, воно продовжується і в наші дні.

Антоніо Гуді був автором і Парку Гуель, який також користується увагою туристів. Під час життя архітектора Парк Гуель мав розташовуватися на околиці міста, але розвиток Барселони було таким, що тепер парк знаходиться в центрі міста. Туристи можуть побачити в парку велика кількість цікавих і пам'ятних своїм зовнішнім виглядом пам'ятників.

Багато хто знає, що Знаменитий художник Пабло Пікассо, родом з Іспанії, тому туристам пропонується до огляду музей його імені, що знаходиться майже в центрі Барселони. У музеї можна побачити не тільки його роботи, але дізнатися історію його життя.

Люди, що побували в Барселоні, рекомендують подивитися Морський музей. Тут можна дізнатися багато цікавого про Іспанію, як про морській державі в минулому, тут показана вся історія міста.

Готичний квартал Барселони, без сумніву, приверне увагу любителів цього виду архітектурного мистецтва. У центрі кварталу розташовується ринок і безліч пам'ятників, виконаних в готичному стилі. Різні кафе і закусочні дозволять втамувати голод під час огляду пам'яток цього кварталу. Цікаво, що знаменитий Пікассо також взяв участь в оформленні кварталу.

Незважаючи на те, що Барселона не може похвалитися самими знаменитими пам'ятками зі світовою популярністю, але і її пам'ятники та історія допоможуть туристам дізнатися ближче цю країну і отримати незабутні враження.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить