Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що подивитися в Парижі?

Що подивитися в Парижі?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що подивитися в Парижі?

Ейфелева вежа відомий на весь світ символ Парижа. Про Ейфелеву вежу багато хто вже знає з численних фільмів, книг. Це дивовижне не тільки історичне, архітектурне спорудження французького інженера Ейфеля, а й те без чого не можна уявити собі Париж. Але в цьому місті ще багато пам'яток, які потрібно відвідати і подивитися. У цьому огляді ми постараємося дізнатися самі яскраві та запам'ятовуються з них.

На наступному за популярністю в списку пам'яток варто Собор Паризької Богоматері більш відомий як Нотр Дам де Парі, який багато хто знає з однойменного роману Віктора Гюго і численних мюзиклів. Цей собор головне місце зборів католиків Парижа. Раніше в кожному європейському місті був свій собор. Відвідавши Нотр Дам де Парі, ви будете зачаровані його величчю і красою, мистецтвом архітекторів.

Наступна визначна пам'ятка це Тріумфальна Арка, яка розташована поруч з Єлисейськими полями. Вона є головною вулицею міста, де проводяться головні заходи і великі свята парижан. Тут розташована резиденція президента країни - Єлисейський палац. Слід зазначити, що він часто перебудовувався, змінював власників.

Далі просто необхідно подивитися ще одну перлину Парижа - Люксембурзький сад. Він являє собою величезну паркову зону. Це найулюбленіше місце відпочинку парижан. Тут же проходять засідання сенату країни.

Тут наведені найвідоміші пам'ятки Парижа. Однак треба подивитися і інші не менш величні і красиві.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить