Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що відвідати в Римі?

Що відвідати в Римі?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що відвідати в Римі?

Столиця Італії Рим володіє яскравою і давньою історією. Велика кількість захоплюючих і цікавих історій можуть розповісти стародавні пам'ятники Риму.

На першому місці за значимістю знаходиться римський Колізей, який користується підвищеним інтересом туристів з усього світу.

Другим місцем у Римі по популярності може служити Площа Іспанії. Тут розташовується Іспанські сходи, яка гармонійно доповнено невеликим фонтаном Баркача. Сходи приваблює не лише туристів, а й простих жителів Риму тим, що тут у літній період проводять покази мод. Природно, що тут і повинні знаходитися численні магазини і бутіки з продажу одягу знаменитих брендів. Але купувати тут все ж ніхто не радить, бо ціни тут явно завищені.

Наступним об'єктом, гідним уваги, може послужити Римський форум. Саме тут знаходився центр Рима в стародавні часи. В даний час тут тільки зруйновані споруди, колись славилися мармуром і цінним каменем. Тут знаходиться могила легендарного Ромула, який є основоположником міста і всієї Римської імперії. Увага туристів на Римському Форумі приваблюють багато будівель древніх храмів, присвячені різним богам античності.
Подорожуючі і туристи не пройдуть повз Римського Пантеону. Це значне за своєю величиною споруда, в давнину було храмом усіх богів, а в наші часи є найулюбленішим місцем туристів з різних країн.

Рим славиться не тільки своїм стародавніми руїнами. У місті налічується велика кількість фонтанів, і один з найзнаменитіших - це фонтан де Треві. Цей фонтан користується незмінною увагою всіх туристів, що прибувають до Риму. Найкрасивіший і вражаючий всіх своєю архітектурою фонтан має і свою легенду. Якщо вірити їй, то той, хто скупається в цьому фонтані, буде вічно молодим. Але купання у фонтані може обійтися в 500 євро штрафу.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить