Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що подивитися в Амстердамі?

Що подивитися в Амстердамі?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що подивитися в Амстердамі?

Амстердам - ​​це столиця Нідерландів, і крім того, що тут легалізовані проституція і легкі наркотики, звичайний турист мало що знає про це місто і країні в цілому. Інформацію про це туристи черпають в основному з сучасних фільмів, хоча і сам місто приваблює своєю красою.

Оглядати Амстердам найкраще з площі Дам, яка є в місті найстарішою і великий. Історія міста відноситься до 1270, саме з цієї площі почався розвиток міста, як столиці Нідерландів. В даний час площа Дам - це культурний і громадський центр міста. Тут же знаходиться Королівський Палац, де здійснюється державна життя столиці.

Увага туристів приваблює і Вівальді Тауер - величаве споруда являє собою сучасне архітектурне мистецтво. Велика увага викликає Стара церква і не стільки своїм віком, а тим, що розташовується вона в кварталі під назвою Червоні Ліхтарі, відданих під діяльність повій. Є ще і Нова церква - хоч і називається новою, проте її вік обчислюється шістьма століттями. У свій час вона значно постраждала від пожеж і була відреставрована. До уваги туристів пропонуються ще дві церкви - Вестеркерк і святого Миколая. Церква Вестеркерк є найкрасивішою з усіх побудованих голландськими архітекторами будівель. Церква святого Миколая, розташована на вокзальної площі Амстердама, тому відома всім приїжджають, тим і знаменита.

Район міста під назвою Йордан відрізняється романтичною обстановкою. Вузькі вулички і маленькі дворики, водні канали і невеликі закусочні, такі ж затишні магазинчики приваблюють туристів своєю тишею і спокоєм, так відповідною для романтичних прогулянок і зустрічей.

Квартал Червоних Ліхтарів знаменитий своїми вітринами, в яких стоять працівниці найдавнішою професією. Але поряд з цим, квартал ще здатний привернути увагу туристів своєю прекрасною архітектурою.

Нідерланди славляться своїми музеями, яких в Амстердамі більше, ніж у будь-якій столиці світу. Це і музей Ван Гога, Державний музей і Будинок-музей знаменитого художника Рембрандта. Є навіть музей сексу і еротичного мистецтва.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить