Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Таємниця індійської колони

Таємниця індійської колони
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Таємниця індійської колони

Індія є самою цікавою і привабливою для дослідників країною. Тут змішалося величезна кількість мов і культур, релігій і культових обрядів. Тут досить загадок, які поки що не піддаються розгадки, і однією з таких загадок є залізна колона, яка перебуває у столиці Індії.

Ця споруда важить приблизно 6,5 тонн, його висота сім метрів. Як підрахували історики - вік колони близько півтори тисячі років і спорудили її на честь індійського правителя Чандрагупта II. Цікаво, що в столиці ця колона з'явилася тільки через 600 років, після свого народження. А загадка колони полягає в тому, що за весь час свого існування на ній немає ні єдиного мікроскопічного цятки іржі. І це притому, що складається вона на 99,9% з чистого заліза.

Це дивно, якщо взяти до уваги, що будь-який залізний предмет вже через рік-другий покривається корозією, залишаючись на відкритому повітрі. Про це знає кожна людина. Але на колону в Делі ці закони не діють. Вченими висувалася версія про те, що до складу металу, який використано при виготовленні колони, долучено речовина, яка вберігає її від корозійних процесів. Але якщо це так, то в процентному відношенні ця добавка занадто мала, щоб уберегти колону від іржі.

На сьогоднішній день існує версія про те, колона виготовлена ​​з заліза позаземного походження, а саме з метеоритного заліза. Земля часто піддається бомбардуванню метеоритами з чистого заліза. Через те, що метеорит, проходячи крізь атмосферу Землі, розжарюється на тисячі градусів, йому вже не страшна корозія. Мабуть, з такого металу і була виготовлена ​​індійська колона. Але це всього лише припущення вчених, яке ніхто не може ні підтвердити, ні спростувати.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить