Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Печери Фразассі в Італії

Печери Фразассі в Італії
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Печери Фразассі в Італії

У центральній Італії в вапняних горах розташовані найвідоміші печери сталактитів і сталагмітів, що вражають своєю красою. Група спелеологів з Анкони, яка досліджувала Апенинского гори, виявила саму чудову печеру, названу Великий печерою вітру. В ущелині Фразассі і до цього печери користувалися великим увага з боку туристів і спелеологів, але ця печера перевершила все бачене до цього часу. Вона являє собою цілу систему великих і малих печер, з'єднаних між собою переходами і тунелями впродовж 13 кілометрів. Великі печери настільки величезні, що в них спокійно може поміститися собор.

Кожна печера по-своєму унікальна і красива. Зал свічок вражає уяву тисячами сталактитів кремового кольору, які звисають з його склепіння. Інша печера знаменита своїми сталактитами і сталагмітами, які зустрівшись, утворили справжні колони. Форма цих колон, створює відчуття, що саме вони є несучими конструкціями, що підтримують склепіння печери, і в цьому переконує їх форма, часом нагадує елементи готичної архітектури.

Краса печер системи Фразассі незаперечна, тут кожна може представити своє геологічне утворення. У деяких можна побачити найніжнішої мереживо мінеральних відкладень такої тонкості, що світло проникає через них, як через скло. Деякі прикрашені величезними стовпами, схожими на зуби казкового дракона. Багато сталактити мають саму різну забарвлення, що пояснюється змістом різних мінеральних солей у воді, яка тисячоліття сочилася з склепінь печер. Печера кажанів виробляє не найприємніше враження від безлічі цих маленьких ссавців, в денний час звисаючих вниз головою з стелі. Увечері, коли вони прокидаються, щоб летіти на пошуки корму біля входу в печеру починається метушливий рух, який супроводжується грюканням крил і писком.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить