Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Пам'ятки Таїланду

Пам'ятки Таїланду
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Пам'ятки Таїланду

Таїланд, це країна не тільки чудових пляжів, а й багате цікавими місцями і пам'ятками держава.

По-перше, потрібно відзначити місто Бангкок, столицю Таїланду. Це місце буквально вражає своїм колоритом і самобутністю. Тут всюди нові сучасні будівлі, зведені на хвилі модних тенденцій, сусідять із стародавніми бамбуковими хатинами. Крім цього стильового парадоксу, Бангкок вражає своїми буддистським храмами. Найзнаменитіший з цих культових будівель - храм Смарагдового Будди. Саме в цьому храмі зберігається вирізана з цілісного нефритового шматка статуя божества, сама що ні наїсти тайська реліквія. Крім цього чудового пам'ятника, будучи в Таїланді, неодмінно відвідайте і інші храми, які знаходяться в Бангкоку. Це і храм Зорі, і Мармуровий Храм, і храм Золотого Пагорба.

Крім храмів, столиця рясніє прекрасними палацами - зразками стародавнього мистецтва, з яких найпопулярнішим у туристів вважається палацовий королівський комплекс, де розташовується резиденція короля і величезна бібліотека. Крім цього тут зберігаються урни, в яких знаходиться прах попередніх правителів Таїланду. Дуже цікаво побувати в Небесному палаці, який крім того, що зберігає в собі більшість реліквій і раритетів тайської королівської сім'ї, ще і є найбільшим у світі будівлею, яке побудоване з дерева.

Цікаво і неординарно буде відвідати зміїну ферму, фахівці якої, розробляючи нові ліки, розводять різні види змій, з метою добування їх отрути. Любителям творів мистецтв рекомендують відвідання Будинку-музею Джима Томпсона, де зібрана чудова колекція.

Окремо, хочеться розповісти про місто Аюттхая розташованому поблизу Бангкока, який раніше був столицею і саме тут ви можете ознайомитися з найдавнішими у Таїланді храмами та іншими будівлями.


 

You have no rights to post comments