Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що подивитися в Мілані?

Що подивитися в Мілані?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що подивитися в Мілані?

Собор Дуомо в Мілані є головною визначною пам'яткою міста і за своїми розмірами стоїть на третьому місці в світі серед всіх католицьких соборів. Ця велична споруда прикрашає головну площу міста. Архітектурний стиль собору, в основному, готичний з безліччю колон, статуй і шпилів. Головний шпиль собору прикрашений чотириметрової статуєю Мадонни, чий позолочений образ видно з різних куточків міста, що є гордістю міланців. Будівництво собору тривало кілька століть, і було завершено тільки в 1858 році. Тому не варто дивуватися змішання різних стилів в архітектурі будівлі, адже кожен архітектор привносив те, що відповідало його часу.

Вважається, що в Мілані потрібно обов'язково побувати в театрі Ла Скала. Сама будівля зовні не привертає до себе ніякої уваги, але всередині - це приголомшливий твір мистецтва. Театр був побудований на місці однойменної церкви і призначався спочатку не тільки для проведення концертів і спектаклів знаменитих артистів і музикантів Італії, але і як місце проведення кориди. Будівництво театру велося на гроші найбагатших аристократів Італії. Друга світова війна виявилася для театру трагічним кінцем, оскільки він був зруйнований, але в 1946 році його вже повністю відновили.

Ще один шедевр зодчества великих італійців - Мікеланджело і Леонардо да Вінчі, це замок Сфорца. Він був неодноразово зруйнований, але в наш час його відновили і тепер він має первинний вигляд. Російські туристи, хто бачив цей замок, можуть сказати, що він нагадує собою московський Кремль. І це дійсно так, оскільки великі італійці, при будівлі Кремля взяли за основу архітектуру цього замку.

Увагою туристів користується галерея Вітторіо Еммануеле, яка розташована неподалік від собору Дуомо. Будівля галереї розташоване на перехресті вулиць і покрито скляним дахом. При вигляді зверху галерея виглядає як великий скляний хрест. У центрі галереї на підлозі з мозаїки викладено герб Мілана.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить