Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що подивитися в Гельсінкі?

Що подивитися в Гельсінкі?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що подивитися в Гельсінкі?

Хельсінкі, як столиця Фінляндії привертає до себе увагу туристів численними пам'ятниками і пам'ятками, та іншими цікавими місцями, зі своєю історією. Фінляндія приваблива для туристів з багатьох країн, але російські її відвідують найчастіше.
У центрі міста Хельсінкі на Сенатській площі розташовується головна визначна пам'ятка не просто міста, а всієї країни - Кафедральний собор. Його ще іменують Нікольським собором, або собором святого Миколая. Побудував його в 1852 році знаменитий фінський архітектор Енгель, який, окрім собору будував у свій час університетську бібліотеку і сама будівля університету. Всі його споруди є справжніми витворами архітектурного мистецтва.

Поруч із собором височить пам'ятник російському імператорові Олександру II, який частенько приїздив до Фінляндії на відпочинок і зустрічав тут шана і велика повага. На Ринковій площі збираються туристи з багатьох країн світу, тому що на цій площі зосереджено безліч магазинів, і саме тут проводяться народні гуляння під час свят. Ринкова площа приймає торговців з 1818 року, як кажуть історичні документи.

Увага туристів приваблює і Успенський собор своєю архітектурою, яка поєднала в собі російську та візантійський стилі. Собор побудований на півострові і є одним з найбільших православних соборів Європи. Собор будувався під керівництвом російського архітектора Горностаєва, який мав у своєму послужному списку будівництво Валаамського монастиря та багатьох інших церков і соборів у Росії.

Але особливий інтерес викликає така пам'ятка Хельсінкі, як церква Темппелінаукио. Це вирубане прямо в скелі будівля, яке так і називають «церквою в скелі».

Слід також згадати про фортеці Суоменлинна, яка є одним з найбільших фортів світу. Кам'яна фортеця в даний час є центром туризму у Фінляндії. Тут знаходиться весь набір туристичного сервісу - кафе та виставки, пляжі і музеї. А музеїв у Фінляндії велику кількість - близько сотні.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить