Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи існував Камелот?

Чи існував Камелот?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Чи існував Камелот?

Середні століття для Європи відзначені безліччю воєн і різних епідемій, які забирали життя тисяч людей. Саме в цей час з'явилася легенда про прекрасне місто Камелот, де все було, як у мріях - життя повна достатку, любові і гармонії. Люди вірили в його існування і прагнули знайти його наяву. Існує думка, що на місці замку Кедбері, можливо і знаходився замок короля Артура. За переказами два рази на рік Артур разом зі своїми лицарями спускалися з пагорба, щоб дати джерельної води коням. Майже вісімсот років люди вірили в існування міста-казки з прекрасним лицарем - королем Артуром. У центрі пагорба знаходився замок Камелот, навколо нього були високі стіни з вежами. У цьому замку проживав король Артур і його вірні лицарі, дотримуючись законів лицарської честі.

Назва міста-замку вийшло з-під пера французького поета Кретьєн де Труа, який був придворним поетом королеви Елеонори Аквітанської. Під впливом лірики трубадурів він привніс у легенду про короля-лицаря культ прекрасної дами і лицарської любові. Шляхетні лицарі в ім'я своїх дам здійснюють подвиги і тільки їм присвячують своє життя. Казкове місто Камелот Кретьєна де Труа знаходився не на грішній землі, а десь у казкових далечінях зачарованою країни. З цих місць відважні лицарі йшли на звершення подвигів в ім'я любові до прекрасної дами. Долаючи страшні труднощі, руйнуючи чаклунські чари, вони звільняли з рук злих людей прекрасних незнайомок і з перемогою знову поверталися в свій Камелот. Легенда і сам казковий Камелот - це не що інше, як символ перемоги добра над злом, цивілізації над невіглаством варварів, прославляння гармонії життя, віра у світле майбутнє і пам'ять про доблесного минулому.

У записках історика Джефрі Монмутского двір короля Артура розташовувався в Карлсона (Південний Уельс), на річці Уск. Руїни давньоримської фортеці і наявність річки дало привід вважати, що Камелот розташовувався саме в цьому місці.

За іншою версією Камелот розташовувався в замку Кедбері в графстві Сомерсетшир. Про це говорить історик Джон Лілан, що жив при дворі короля Генріха VIII. Підтвердженням є те, що форт Саут-Кедбері, був відновлений в п'ятому столітті, за часів передбачуваного правління короля Артура. Про це свідчать результати археологічних розкопок,


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить