Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що ми знаємо про Суздаль?

Що ми знаємо про Суздаль?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що ми знаємо про Суздаль?

Туристичний маршрут «Золоте кільце» включає в себе старовинне місто Суздаль. Справжня російська природа, тиша тихого периферійного містечка Росії і духовність багато років привертають не тільки російських туристів, а й гостей з інших країн. Найбільше увагу туристів звернено на старовинні пам'ятки історії та архітектури, яких досить багато в місті, що дозволяє називати Суздаль музеєм під відкритим небом. Вік деяких історичних пам'яток налічує кілька століть. Зведені в 12-15 століттях монастирі, церкви і собори, є головним надбанням міста. Деякі з них були відреставровані, але є й такі, які стоять у первозданному вигляді. Саме в Суздалі вироблялися зйомки численних фільмів на історичні теми. Жодна декорація, спеціально побудована для фільму, не дасть тієї атмосфери старовини, яка є в Суздалі.

Старовинний Свято-Покровський монастир був побудований в 1364 році і в свій час чудово існував, завдяки великим пожертвам з боку царствених осіб. А робили вони це в силу того, що в цьому монастирі часто закінчували своє життя неугодні дружини і дочки з царських будинків. У 16 столітті монастир поповнився великими грошовими вливаннями, які зробив цар Василь III. У цей же монастир він після відправив свою дружину Соломонию Сабурову, під приводом її безплідності. У Свято-Покровському монастирі особливу увагу туристів приваблює Благовіщенська церква, яка побудована над Святими воротами. У чоловічому Спасо-Евфіміева монастирі, названим так на честь його першого настоятеля ігумена Євфимія, головною визначною пам'яткою є Спасо-Преображенська вежа висотою в 22 м. Вежа з червоної цегли, прикрашена чудовими розписами. Обидва монастиря нині діючі.

Найстаріша будова в Суздалі - це його Кремль, який з'явився основою всього міста. Перші згадки про Кремлі можна знайти в літописах 1024. У самому Кремлі головними визначними пам'ятками служать Різдвяний собор, Микільська церква і Архієрейські палати.

У музеї дерев'яного зодчества можна подивитися на споруди, які не збереглися до наших днів, але відтворені з великою точністю можуть багато розповісти про історію міста та всієї країни.


 

You have no rights to post comments