Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї У чому загадка Мавзолею?

У чому загадка Мавзолею?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

У чому загадка Мавзолею?

Багатьом з нас здається, що в такому мегаполісі як Москва вже не може бути ніяких загадкових місць. Всі московські вулички давно відомі і виходжу. Проте Москва - це цілий всесвіт, де загадок своїх зовсім не менше, аніж скажімо в Гімалаях або на Алтаї. А ті туристи, які приїжджають подивитися Москву, навіть не підозрюють, що вони в буквальному сенсі ходять по мостовим просоченим історичними таємницями.

Однією з найдивовижніших московських загадок вважається таємниця, пов'язана з Мавзолеєм В.Леніна, розташованого, як усім відомо, на Красній площі. Це досить унікальну будову, побудоване за проектом архітектора Щусєва, сьогодні вже не настільки популярне як за часів Радянського Союзу, але тепер воно приваблює цікавляться окультизмом. Однак, мало кому відомо, що Мавзолей орієнтований аналогічно як орієнтовані єгипетські піраміди. У проекті цієї споруди, були використані креслення зіккуратом, будівель зводяться на території давнього Межиріччя, і представляють собою цілий ряд релігійних комплексів.

Швидше за все це пов'язано з тим, що у своїй дореволюційній діяльності Щусєв займався будівництвом і проектуванням культових споруд - храмів і церков. Мабуть це відклало певний відбиток в його стилі подальшої роботи. Однак стиль і форма, в яких був зведений Мавзолей, нехарактерна навіть для такого неординарного радянського архітектора. На ділі вийшло так, що Мавзолей став головним храмом країни Рад і за своєю архітектурою і за своїм значенням.

Однак це не єдина загадка. Так не всі знають, що були роки, коли тіло вождя покидало свій останній притулок. Наприклад, так було під час Великої Вітчизняної війни. Історії відомі кілька пригод, пов'язаних з бажанням пошкодити або навіть зруйнувати Мавзолей. Але спроби ці були завжди невдалими.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить