Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Де знаходиться Найдавніший російський кремль?

Де знаходиться Найдавніший російський кремль?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Де знаходиться Найдавніший російський кремль?

Де знаходиться найдавніший російський кремль, і яке його назва? Це безумовно Новгородський Дитинець. У Χ-ΧΙ в.в. на цьому місці були присадибні споруди, які були призначені для проживання людей. Будівництво дерев'яного кремля почалося ще при князівстві сина Ярослава Мудрого, яке в 1045 році Володимир Ярославович заклав Воздвиження Софійського собору. Це будівництво тривало протягом семи років. Цей собор у 1052 році був освячений, після чого через місяць князь Володимир помер, і його поховали в церкві Святої Софії.

Будівництво Кремля розширилося двома новими будівлями - північно-східній та південній частинами, які відповідно іменували «Окроме», а другу «околотків». На жаль, пожежа 1097 знищив усі будівлі. І тільки в 1116 року його будівництво відновив князь Мстислав. У цей час Дитинець збільшили в південну сторону і Кремль став таких розмірів, як і сьогодні.

Так як в 1136 році князь став втрачати управління в князівстві. Утворилася Новгородська вечевая республіка, кремль стає її оплотом. Після пожежі Дитинець будують знову (1262). Щоб захистити дерев'яний Кремль від руйнувань при битвах з Іваном Калитою, ординцями і шведами новгородський архієпископ Василь в 1333 році, вирішує замінити дерев'яні споруди на кам'яні. Ця реконструкція тривала до 30-х р.р. XVв. Через війни зі шведами в 1348 році, які порушили Оріхівський договір, будівництво в Дитинці призупинилося і знову продовжилося тільки в XIVв. У результаті весняного затоплення в 1437году деяка частина Кремля була завалена і довелося знову все це відновлювати. На щастя, це тривало недовго, близько 2-х років. Але повна реконструкція Кремля закінчилася лише в 1490 році, коли правив князь Московський Іван III і Новгород приєднався до Московської держави. Це було дуже серйозне будівництво, можна сказати заново.

Навесні на початку травня 1862 значна частина кріпосної стіни обвалилася і довелося знову відновлювати Кремль. При будівництві застосовували новий цегла, намагалися економити при цьому. Відновлена ​​стіна стала набагато тонше попередньої. Усередині зробили приміщення, які використовувалися в якості архіву Казенній палати. Ці приміщення під час Великої Вітчизняної Війни використовували німці для казарм. Все було б добре, якби в кінці квітня в 1991 році не завалилася частина стіни Спаській вежі, яка була заввишки близько двадцяти метрів, а через кілька днів впала інша частина стіни. Фортечна стіна сьогодні, що розділяє Спаську і княжна вежі, - це нововоздвіженное будова, яке здійснили за 1994 - 96 р.р.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить