Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Де знаходиться центр Європи?

Де знаходиться центр Європи?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Де знаходиться центр Європи?

Сьогодні кілька країн претендують іменувати себе центром Європи, згідно з їх географічного розташування. До таких населеним пунктам хочуть себе віднести тих, які знаходяться в Білорусії, Росії, Латвії, Польщі, Словаччини. Одного думки з цього питання серед світових народів немає. Кожна країна по-своєму розраховує і затверджує розташування центру Європи.

Тим не менш, з 1887 року таким географічним центром вважають маленьке село в Західній Україні, яка носить назву «Ділове». А точніше, це місце знаходиться в Закарпатській області Рахівського району, який вважають «гуцульським Парижем», а також столицею гуцулів Закарпаття. Рахів - красивий маленьке містечко, який знаходиться серед гірської місцевості на березі річки Тиса. Цей Закарпатський район приваблює в зимовий час гірськолижників, круглий рік сюди приїжджає безліч туристів. Цей райський куточок розташований вище рівня моря на 430 м в центральній частині Закарпаття практично біля кордону з Румунією.

Згідно з історичними даними протягом двох років з 1885 року в тій місцевості вивчали всі географічні подробиці для майбутнього проведення робіт з залізничного будівництва дороги, що з'єднує Закарпатті та Австро-Угорщину «Рахів-Сігет». Інженерні вимірювання показали, що саме тут і знаходиться географічний європейський центр. Для уточнення такого твердження були викликані австрійські вчені.

Щоб цю місцевість якимось чином відзначити, як Центр Європи, в 1887 році геодезисти встановили спеціальний знак заввишки 2 м з міцного матеріалу - бетону. Форма цього знаку - чотиригранна піраміда. Така форма є символом 4-х світлових сторін. Лінії розташовані паралельно, порожнеча між ними формує образ єдності. Його початковий вигляд було вирішено змінити через непоказності. Тому 27 травня 1977 цей знак з розробки архітектора С.С.Козурака був доповнений новою спорудою у вигляді стели по висоті 7,2 метра.

Географічні координати цього Європейського центру складають 24 º 11'30'' східної довготи і 47 º 56'3'' північної широти.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить