Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Яке місце може звести з розуму?

Яке місце може звести з розуму?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Яке місце може звести з розуму?

Якщо судити за приказкою, що мовчання золото, то можна сказати, що не все золото, що не дзвонить і звуків. В американському штаті Міннесота є кімната з абсолютною тишею. У приміщенні, де на 99,9% немає ніяких звуків, ніхто більше 45 хвилин не витримує. А Книга рекордів Гіннеса говорить, що саме тихе місце існує в лабораторіях Орфілд, які знаходяться Південному Міннеаполісі.

Приміщення лабораторій зроблені з бетону 30см товщиною, метрової акустичної платформи зі скловолокна і ізольовані сталлю. Президент компанії, а також і її засновник Стівен Орфілд розповідає, що коли ви знаходитесь в такій, практично, 100% тиші, ви чуєте, які звуки виробляє ваш організм, і не тільки як бурчить кишечник або шлунок, але навіть як розширюються і стискаються ваші легкі, або стукіт серця. У кімнаті, де абсолютно відсутня луна, людина сама стає джерелом звуку. За словами Орфілда такий стан збиває вас з пантелику, і ви перебуваєте на одному місці. Людина робить рух, орієнтуючись на якісь звуки, а в кімнаті де немає луни таких сигналів не надходить, тому щоб не втратити орієнтацію в просторі краще сидіти на місці.

Ці безлунна камери використовуються для тестування предметів на видавані ними гучність і якість звуку при роботі. Наприклад, мобільних телефонів або штучних серцевих клапанів, або перемикачів на приладовій дошці автомашин. У космонавтів НАСА починаються галюцинації, коли вони проходять тренування в таких кімнатах. Їх поміщають у резервуар з водою, розташований в такій кімнаті. У темряві в безлунній камері тривалість перебування людини склала не більше 45 хвилин. Сам Орфілд зміг пробути в своєму винаході тільки півгодини. Він каже, що найбільше відволікає чи не звук, а відсутність звуків.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить