Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Колона Святої Трійці в Оломоуці

Колона Святої Трійці в Оломоуці
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Колона Святої Трійці в Оломоуці

Туристи, які подорожують по Словаччині і Чехії відзначають велику кількість чумних стовпів, які будувалися жителями цих місцевостей, як трагічні пам'ятники чергової епідемії чуми. Визнають, що найкрасивіше і грандіозна споруда споруджено в Оломоуці.

Цей стовп викликає повагу до праці будівельників, які працювали над його установкою. Пам'ятник називається «колона Святої Трійці» і побудували його, коли чума XVII століття, що сталася в Оломоуці, закінчилася. Пам'ятник є колективною творчістю багатьох художників, скульпторів і архітекторів і служить символом вдячності людей богу, які убезпечили їх від цієї жахливої ​​напасті. Колона Святої Трійці - це унікальний пам'ятник, аналогів якому в світі немає.

У середньовічній Європі міста будувалися безсистемно, будинки просто пристроювалися один до одного, ні про яку загальної каналізації не було поняття. Найчастіше побутові відходи виливалися на вулицю прямо з вікон і дверей. Цілком природно, що в таких антисанітарних умовах чума була явищем звичайним, уносящим багато сотень тисяч людських життів.

У Оломоуці архітектор Вацлав Рендер за свій рахунок почав будівництво колони в 1716 році і продовжував аж до самої своєї смерті, але побачити своє творіння йому так і не довелося. Продовжувачі його справи, на яку покійний Рендер заповів все своє майно, завершили будівництво колони в1754 році, і в той же рік колона була відкрита. На її відкритті була присутня сама імператриця Марія Терезія, яка на той момент правила країною. Те, про що мріяв Вацлав Ріндер - збулося. Споруда, якому немає рівних у світі, було споруджено. Верх колони в Оломоуці виконаний в образі Святої Трійці. У будівництві колони брали участь багато людей, і кожен з них вклав у це грандіозна споруда частку своєї душі, вміння і таланту.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить