Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Тунелі Купи - унікальна пам'ятка у В'єтнамі

Тунелі Купи - унікальна пам'ятка у В'єтнамі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Тунелі Купи - унікальна пам'ятка у В'єтнамі

Недалеко від міста Хошимін знаходиться одна пам'ятка сучасного В'єтнаму - це тунелі Кучі, які користуються незмінною увагою всіх туристів прибувають до В'єтнаму.

Історія тунелів починається з початку в'єтнамської війни 1957-1975 років. Їх споруджували для захисту від американців. Війна давно залишилася в історії, і тепер тунелі виконують завдання залучення туристів, яким цікаво дізнатися, як жили і воювали в'єтнамські партизани за свою незалежність. Загальна протяжність тунелів становить порядку 200 кілометрів. Підземні ходи вириті в землі в трьох рівнях, в яких розташовувалися склади зі зброєю та боєприпасами, продовольчі запаси, госпіталь, командний пункт, житлові приміщення, кухні. Завдяки цим тунелях під час війни врятувалося чимало в'єтнамського народу. Входи в тунелі були вміло замасковані і американським солдатам не вдавалося виявити підземний притулок партизанів, хоча американці, можна сказати, розташовувалися над головами в'єтнамців.

Після закінчення війни, через якийсь час підземне місто перестав бути військовою таємницею, в тунелі стало спускатися багато людей із самими різними цілями й тунелі стали руйнуватися. Але, незважаючи на це, вони своїм існуванням допомогли в'єтнамцям вистояти в тій дуже важкій війні з американськими загарбниками. Для огляду доступно тільки п'ятдесят метрів підземних ходів, однак і цього вистачає, щоб відвідувачі підземного міста залишилися задоволені. Туристам доводиться мало не поповзом пробиратися по підземних ходах, оскільки будувалися вони в розрахунку на місцеве населення, яке, як відомо, всі невеликого зросту і худорляве. Частково експонати з підземелля розташовуються на поверхні землі. У тирі можна випробувати зброю; побачити пастки, зроблені з різних матеріалів; в кулінарній лавці подивитися, як виготовляється рисовий папір та інше.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить