Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Звідки взялася стіна Леннона в Празі?

Звідки взялася стіна Леннона в Празі?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Звідки взялася стіна Леннона в Празі?

Знаменита празька «Стіна плачу», сьогодні більш відома як Стіна Леннона, і раніше була найромантичнішим місцем у місті. Що знаходиться, на Велкопреворской площі, вона могла по праву вважатися справжньою меккою для закоханих. По всьому периметру стіни, важко було знайти містечко для своєї написи, вся вона була поцяткована палкими посланнями і зізнаннями в коханні.

Але в 1980 році, коли весь світ здригнувся як від пострілу, після сумної загибелі Леннона, численні фанати музиканта, намагаючись хоч якось полегшити біль від втрати свого кумира, стали приходити до Стіни і залишати там квіти, свічки, увіковічуючи на стіні його творчість . І навіть, незважаючи на те, що Джон Праги не відвідував жодного разу, шанувальники, зуміли створити таку атмосферу, в цьому культовому для них місці, що було можливо відчути присутність його духу. Кажуть, що на стіні навіть присутня, оригінальний автограф легендарного Леннона.

Творчість «The Beatles», було немов ковтком свободи, для чеської молоді. Як і скрізь у країнах «перемігшого соціалізму», пісні Леннона, були під суворою забороною, і тим цінніше виражена в листах на Стіні, любов до цього дивовижного людині. Залишати свої послання там було вкрай небезпечно, але відданих шанувальників, рухомих протестними волелюбними ідеями, ні чим було не зупинити. Незважаючи на всі складнощі їх чинили владою, на те, що Стіну не одного разу зафарбовували, вони все одно йшли туди і під покровом ночі писали свій маніфест.

Багато води утекло з тих пір, світ змінився, життя змінилося, змінилися кордони і країни, і ось вже нове покоління чехів йде до Стіни, але тільки тепер, замість відчайдушних стогонах про свободу, на стіні знайшли місце зворушливі послання про любов, про світ, про прекрасне.


 

You have no rights to post comments