Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Яку таємницю зберігає Тавіра?

Яку таємницю зберігає Тавіра?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Яку таємницю зберігає Тавіра?

Крихітний клаптик суші поблизу узбережжя на півдні Португалії, розташований менш ніж в кілометрі від великої землі, це загадкова Тавіра, острів, який зберігає в собі таємницю морських пригод, де серед чудових пляжів Алгарве знаходиться Cemiterio das Ancoras - знамените кладовище якорів.

Опинившись вперше в цьому загадковому місці, мандрівник, згорає від цікавості, розмірковуючи над тим як ці якоря потрапили на цей острів, як опинилися зібрані в одному місці? Його уява малює історії, одна іншої цікавіше, але пояснення цьому таємничому погосту дуже прозаїчно. Протягом багатьох століть Тавіра була островом рибалок. І якоря ці, за які зачіпляли мережі, були ні чим іншим, як частиною рибальської системи, дбайливо збиралися в перебігу століть всього лише з утилітарною точкою зору.

Життя не стоїть на місці. І немає вже рибалок, на острові Тавіра, і немає потреби в риболовецьких снастях, човнах і кинутих якорях. Так і залишилися вони, давно позабуті, мовчазно поглядати, як острів зажив новим туристичним життям, в мить перетворившись на рай для мандрівників. Кругом, ресторани, бари, затишні готелі, що славляться своїм середземноморським гостинністю. Цей мальовничий острів, нарешті, знайшов своє призначення. Тому що він створений для відпочинку, а не для важкої рибальський роботи. Він немов вабить своїми прекрасними пляжами і блакитною водою.

І якоря ці, прекрасно вписалися в навколишній пейзаж. Зараз вже ніхто не згадає, хто саме поклав початок цьому дивному дійству, дати якорів їх останній притулок, але місцеве населення із задоволенням підхопила це починання і тепер цей дивний цвинтар, став однією з найбільш незвичайних визначних пам'яток, і ще однією історією розказаних, зі сторінок рекламних проспектів, всім мандрівникам світу.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить