Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Палац Дожів - темні і світлі сторінки історії

Палац Дожів - темні і світлі сторінки історії
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Палац Дожів - темні і світлі сторінки історії

Одним з чудових пам'яток архітектури та історії є Палац Дожів, які правили Венецією більше тисячі років. Як і всі правителі, вони жили в прекрасному палаці, який поряд з дивовижними по красі залами, має і страшну нижню частину, де катували арештованих підданих.

Будівництво палацу почалося в 810 році і тривало багато століть, оскільки двічі його спалював повсталий народ. У 976 році була спалена резиденція Кандіані IV, відновлений палац у 12 столітті знову спалили. На місці згорілої останньої резиденції, яка швидше нагадувала укріплений замок, венеціанські майстри звели справжній розкішний палац. Напевно, той палац не дожив до наших днів або був кардинально перебудований, тому що існуючий нині Палац Дожів веде свій відлік від 15-ого століття.

Архітектура палацу разюче відрізняється від звичних всім пропорцій. Верхня частина палацу, масивна і висока, спирається на ажурні опори, зроблені у вигляді арок. Здавалося б, у цьому будові порушені всі закони архітектури, але як видно згодом, така споруда палацу цілком виправдана, особливостями місцевого клімату. Крім цього, палац будувався багато століть, і природно, що тут змішалися різні архітектурні стилі і мода різних епох. Готика поруч з епохою ренесансу виглядає цілком органічно. Другий поверх палацу прикрашений мармуровими колонами, серед яких виділяються дві, зроблені з мармуру темно-червоного кольору, що нагадує кров. І це не випадково, адже між цими колонами глашатай озвучував смертні вироки заарештованим.

Вражає своєю архітектурою і розмірами зал Великого ради, до якого веде золота сходи. При ширині залу - 25 м і довжині - 54 м, стеля цього приміщення, який знаходиться на висоті 15 м, що не підтримується жодною опорою. У палаці є багато залів названих за своєю функціональністю. Це і Зал для голосувань, і Збройова палата, і Зал ради десяти, і Зал карт і багато іншого. Неможливо описати всю красу цього палацу, це потрібно бачити.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить