Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому Статуя Свободи носить таку назву?

Чому Статуя Свободи носить таку назву?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому Статуя Свободи носить таку назву?

Статуя Свободи, це символ незалежності Америки, яку вона знайшла в 1776 році. Саме на честь цієї події і з'явилася Статуя Свободи. П'єдестал статуї, виконаний з граніту у вигляді зірки, проектував американський архітектор Ричард Морріс Хант. А от саму статую ліпив французький скульптор Фредерік Огюст, який назвав її «Свобода, що несе світло світу». Внутрішню частину цього величезного пам'ятника робив також француз - Гюстав Ейфель.

Гроші на статую збиралися на обох континентах. У Франції влаштували лотерею, весь збір від якої пішов на виготовлення статуї. В Америці пожертвування збиралися насилу, але після того як французи привселюдно розкритикували американську жадібність, гроші все таки зібрали для завершення будівлі. Є версія, що цю статую французький скульптор спочатку планував спорудити в Єгипті, на честь відкриття Суецького каналу. Єгипетська статуя повинна була стати одночасно маяком для кораблів. Перше її назва мало звучати як «Прогрес» або «Єгипет, несе світло в Азію». Але уряд Єгипту не підтримало цю ідею, і скульптор переніс свою ідею на американську землю. У 1885 році статую, розділену на 350 фрагментів, призвели фрегатом «Ізере» до Америки. Чотири місяці тривав монтаж статуї і нарешті, відбулося її відкриття, спізніле рівно на десять років до сторічного ювілею святкування дня незалежності. На відкритті цього грандіозного пам'ятника були присутні багато народу.

Сама статуя висотою 47 метрів, а додавши п'єдестал, на якому вона встановлена, виходить величезне спорудження в 93 метри. Національним пам'ятником Америки статуя Свободи вважається з 1924 року, а от острів де вона підноситься, отримав назву «острів Свободи» тільки в 1956 році. У той час, коли зводився пам'ятник, це була найвища споруда в усьому Нью-Йорку, але подальша забудова міста хмарочосами, зробила статую Свободи не настільки грандіозною по висоті. Тим не менш, туристи і донині приїжджають подивитися на «Леді Свободу».


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить