Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що ми знаємо про Фонтані Треві?

Що ми знаємо про Фонтані Треві?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що ми знаємо про Фонтані Треві?

Багато бачили знамениті фільми «Римські канікули», «Солодке життя», «Шалено закоханий», де головні ролі грають не менш знамениті артисти - Марчелло Мастрояні і Аніта Екберг, Грегорі Пек і Одрі Хепберн, Орнелла Муті і Адріано Челентано. І може бути, багато хто помітив, що у всіх цих фільмах фігурує фонтан Треві, який є головною визначною пам'яткою Риму.

Сам фонтан був зведений у 1732-1762 роках, за участю архітектора Ніколо Сальви. Стиль будівлі відноситься до бароко. Фонтан приєднаний до палаццо (палацу) Поли, який належав російської аристократкою Зінаїді Волконської. Раніше на місці фонтану закінчувався водопровід Аква Вірго (вода Діви), побудований царем Агріппою, який жив у дев'ятнадцятому році ще до нашої ери. Споруда фонтану тривала досить тривалий час, тому, як і розміри фонтану не маленькі. Його ширина становить майже двадцять метрів, а висота сягає 25,9 метрів. Це найбільший фонтан в Римі, й не дивно, що він є обов'язковим місцем відвідування всіма туристами, які обов'язково кидають у воду монетки. Є така прикмета, що стосується не тільки цього фонтану, що якщо хочеш повернутися в це місце ще раз - треба кинути у воду монету. Природно, що всі туристи, яких в Рим прибуває щорічно не так вже й мало, кидають монетки у фонтан, бо таке архітектурний твір хочеться бачити не раз. Але мерія Риму дуже навіть задоволена таким станом справ. Адже за рік вони мають хороший дохід з фонтану - 700 000 євро.

Незважаючи на великі розміри, фонтан вражає ще й дивовижною архітектурою. Це справжній витвір мистецтва талановитого архітектора. При першому погляді здається що площа для фонтану кілька замала, настільки він величний і красивий. До того ж прекрасним фоном для фонтану, тільки підкреслює його дивну архітектуру і майстерне виконання, служить фасад палацу Полі, виконаний також з архітектурним смаком і пишністю.

Фонтан являє собою композицію з морського бога на колісниці. Міфічний бог морів Нептун (Океан) стоїть на колісниці і управляє запряженими в неї морськими третинами і ковзанами, сама колісниця виконана у вигляді морської раковини. Підставкою під колісницю служать підводні камені, серед яких можна побачити причаїлися тритонів. Фонтан так розташовується, що створюється враження виїжджаючою колісниці безпосередньо з палацової ніші.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить