Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що їли в стародавній Москві?

Що їли в стародавній Москві?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що їли в стародавній Москві?

Москва - древнє місто, і археологи постійно ведуть розкопки на його території. З їх допомогою вони дізнаються про багатьох сторонах життя москвичів в давнину, в тому числі і про те, що було у наших предків на столі. Жито, пшениця, ячмінь, овес, гречка - з їхнього зерен мололи борошно, робили крупи. Головною їжею москвичів були каші. Ячмінь йшов на виготовлення пива, з жита робили квас.

Важко повірити, але в ті далекі часи москвичі нічого не знали про чай, який з'явився набагато пізніше. Пили квас і збитень - гарячий напій на меду і травах. «Перебивається з хліба на квас» - так здавна говорили про бідняків. А ще на їхньому столі часто бувала «тюря» - в квас кришили цибулю, хліб, солили, додавали масло.

У Москві було багато садів, в яких вирощували яблука, груші, сливи, вишні. Дуже любили городяни овочі. «Простіше простого» - це вираження підказує, яке овочева страва готували найчастіше. Крім того, на городах москвичів росли морква, горох, цибуля, часник, буряк, гарбуз. На зиму капусту квасили, а огірки солили - у великих дерев'яних діжках. А ось картопля, як і чай, до Москви тоді ще не дійшла (її поява в Росії - окрема історія).

Звичайно, були в Москві і м'ясо, і молоко. З останнього робили сир, сир, сметану, масло. Не забудемо і про рибу, якої була повна Москва-ріка. Страви з неї були найулюбленішими на столі будь-якого жителя древнього міста.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить