Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Якою була древня людина?

Якою була древня людина?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Якою була древня людина?

Наука говорить, що найперші люди Землі, сліди яких виявлені в Африці та Азії, жили більше мільйона років тому. За залишками їх скелетів вдалося устаноовіть, як вони виглядали.

Найдавніший людина сильно відрізнявся від нас з вами - сучасних людей - і був схожий на велику мавпу. Однак люди ходили не так на чотирьох лапах, як ходять майже всі тварини, а на двох ногах, але при цьому сильно нахилялися вперед. Руки людини, звисали до колін, були вільні, і він міг виконувати ними просту роботу: вистачати, ударяти, рити землю.

Разом з кістками найдавніших людей археологи знаходять камені, від одного краю яких відбиті дрібні шматочки. Намагаючись зробити камінь гострим, стародавня людина ударяв по ньому іншим кругляком. Виготовленим таким нехитрим способом знаряддям можна було вирубати палицю, розрізати шкуру тварини, розколоти його кістки.

Лоб у стародавніх був низький і похилий. Їх мозок був і важче, і досконаліше мавпячого, але до сучасного, звичайно ж, не дотягував. Говорити древній людина ще не могла, він видавав лише деякі уривчасті звуки, якими висловлював гнів і страх, за допомогою яких кликав на допомогу і попереджав сусіда про небезпеку.

У людини не було таких могутніх лап, таких міцних кігтів і зубів, як у більшості сучасних йому хижаків. Проте камінь був міцніше зубів і пазурів, а удар важкої дубини - сильніше удару ведмежою лапи, але звичайно ж, від загибелі після зустрічей з лютими древніми тваринами це рятувало не завжди. Ось чому більше половини людей того часу не доживали і до 20 років. Ті, хто уникнув кігтів хижаків, гинули від хвороб і голоду.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить