Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Популярні бебі-овочі

Популярні бебі-овочі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Популярні бебі-овочі

Після того, як світ охопив кулінарний «мінімалізм», селекціонери вивели широкий асортимент міні-овочів і фруктів. Найпопулярнішими з бебі-овочів стали корнішони. Як не дивно, але ці міні-огірочки входили в рецепти ще в 19 столітті, один з них - англійська закуска «пікулі». Незважаючи на те, що деякі вважають корнішони дрібними огірками, знятими до дозрівання врожаю, селекціонери думають навпаки. Корнішони - це окремі огіркові сорти, довжина яких може досягати 8 см, їх ідеальною довжиною вважається 3-5 см - це ідеальний овоч для засолювання або маринування.

Томати черрі були виведені в 1973р. вченими з Ізраїлю. Назва ці томати отримали, завдяки плодам вішневідние форми і розміру. Вага черрі коливається в діапазоні 10-30 р. Черрі - томати, які здатні довгостроково зберігати свіжість. Вони використовуються в салатах, закусках, основних стравах і навіть коктейлях. Особливо гарні черрі, як прикраси для страв.

Перловий цибулю знаходиться в тісній спорідненості з цибулею-пореєм. Незважаючи на зовнішню схожість з великими часниковими зубчиками, він володіє соковитим і солодким смаком, який проявляється через деякий час зберігання. Через примхливого вдачі перлинні цибулини необхідно консервувати відразу після збирання врожаю. Потім їх можна буде додавати в закуски, салати і складні гарніри.

Перша бебі-зітхання народилася на світ у 80-хх рр.. ХХ століття і набула неймовірної популярності в країнах Європи та Сполучених Штатах. Деякі дослідники називають її найулюбленішим міні-овочем американців. Міні-морква використовують в салатах і рагу. Також її маринують і вживають між прийомами їжі.

Одна відома швейцарська селекційна компанія в 70-хх рр.. отримала від японців замовлення не тільки на виведення мініатюрного редису і цвітної капусти, але і картоплі. Розробники нової овочевої культури стверджують, що в його «народженні» не використовувалися досягнення генної інженерії та хімії, і за винятком розмірів такої картоплю нічим не відрізняється від свого великого побратима. Його зручно готувати - відразу запікати або варити без попередньої обробки.

Бебі-корн (міні-кукурудза) являє собою незрілі качани звичайної кукурудзи довжиною 4-10 см. Цей мініатюрний овоч дуже популярний в азіатській кухні. Його їдять в сирому вигляді або в різних стравах. У Росії велику популярність придбала маринована міні-кукурудза, її використовують в салатах і у вигляді закусок.

Міні-ананас («ананас королеви Вікторії»), має розмір до 9 см і довжину до 13 см. Від звичайного ананаса мініатюрного родича відрізняє багатий аромат, солодкість і м'яка серцевина. Міні-ананас є одним з інгредієнтів десертів і основних страв.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить