Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що таке бебі-овочі?

Що таке бебі-овочі?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що таке бебі-овочі?

Сучасна селекція досягла таких висот, що в будь-якому супермаркеті можна купити мініатюрні овочі та фрукти, які називають карликовими або бебі-продуктами. Вони набули великої популярності в кулінарії, адже страви з бебі-овочами та фруктами мають незвичайний і святковий вигляд. Крім цього, бебі-продукти - оригінальний і простий спосіб прикрас повсякденних страв.

Перші бебі-продукти з'явилися в японській кулінарії в кінці 60-хх рр.. минулого сторіччя. Появі цієї новинці сприяло зростання продажів невеликих шматочків (половинок і четвертинок) овочів і фруктів, які почали продавати в токійських супермаркетах в якості експерименту, а також допомога швейцарських селекціонерів, у яких японці замовили виробництво міні-продуктів. Основними покупцями бебі-продуктів стали самотні японці, яких проживає в Токіо більше 40%. Таким людям достатньо мінімальної кількості їжі, тому купувати кілька кілограм немає сенсу. Такий ажіотаж навколо міні-продуктів був позитивно зустрінутий японськими бізнесменами, вони стали працювати над розширеним асортиментом і уклали довгострокову співпрацю зі швейцарською селекційною компанією. Першими продуктами, що надійшли на стіл японців, були бебі-редис і бебі-кольорова капуста. Вони були в 2-3 рази менше, ніж їх «старші брати». Японські новинки припали до смаку не тільки в країні висхідного сонця, продуктовий «мінімалізм» придбав широку популярність у всьому світі.

Сьогодні на полицях магазинів можна зустріти карликові сорти практично всіх овочів і фруктів. Вони діляться на два типи - бебі-продукти, виведені з насіння «старших братів» (міні-патисони та міні-баклажани) та спеціальні створені карликові сорти (томати черрі). Овочі та фрукти першого типу висаджують тісно один до одного - так виростають мініатюрні рослини, їх урожай знімають досить рано.

Незважаючи на свій мініатюрний розмір, бебі-овочі і фрукти мають насичений яскравий смак. З приводу користі таких продуктів існує розділене думку: одні вважають, що більше користі від стандартних овочів і фруктів, інші - в міні-продуктах зберігається більше корисних речовин, адже їх не потрібно розрізати при обробці.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить