Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Блюдо кольору яблук

Блюдо кольору яблук
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Блюдо кольору яблук

Європейці вперше спробували мармелад в 14 столітті, завдяки хрестоносцям, які привезли десерт зі своїх походів в Азію і на Близький Схід. На Сході мармелад налічує тисячолітню історію, його предком вважається східний рахат-лукум, склад якого описаний в біблійних писаннях - мед, крохмаль, фрукти і рожева вода. Для приготування мармеладу європейські кондитери використовували яблука або айву, що надавало десерту меншу солодкість і більший фруктовий смак.

Спочатку для європейців мармелад був єдиним фруктовим ласощами, поки вони не «познайомилися» з цукром і не навчилися готувати варення, джеми і конфітюри.

Згідно з однією з версій, «мармелад» має іспанське походження («marmelada») і перекладається, як варення з айви. Відповідно до іншої, в перекладі з німецької «marmelade» - це технологія загустіння мармеладу.

За рецептом мармелад - це згущений фруктовий сік і пюре або м'якоть, які, завдяки пектину або желюючий речовинам, набувають тверду структуру. Пектин виступає не тільки загусником фруктової маси і зацукровується продукт, але стабілізує і освітлює його, а також підвищує термін зберігання.

Як і будь-які ласощі, мармелад має свої легенди, так апельсинове ласощі, популярне в Британії, з'явилося, завдяки лікуванню морської хвороби королеви Марії Шотландської. У Росії великою популярністю користується яблучний мармелад, в Іспанії айвовий.

Справжній мармелад - не тільки смачний, але і корисний продукт. Завдяки високому вмісту пектину, ласощі сприяє очищенню кишечника від токсинів, холестерину, важких металів та інших шлаків. Відсутність у мармеладі жирів робить продукт низькокалорійним і популярним у ласунів.

Кондитерська промисловість випускає кілька видів мармеладу, як на основі пектину (дорогий мармелад), так і на основі морських водоростей (агар-агар) і желатину: фруктово-ягідні, желейні, жувальні і желейно-фруктові.

Східне ласощі чудово доповнює легкий сніданок або денний чаювання, поєднується з випічкою і чорним хлібом, підходить для прикрас десертів. З напоїв до мармеладу фахівці рекомендують подавати міцний червоний або чорний чай.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить