Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Таємниця топленого молока

Таємниця топленого молока
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Таємниця топленого молока

Такі ласощі, як пряжене молоко, ви знайдете тільки в слов'янській кулінарії. Топлене молоко являє собою напій ніжного світло-коричневого або кремового кольору. C давнину селяни готували пряжене молоко зі звичайного коров'ячого молока. Вони наповнювали їм глиняні горщики, які залишали нудитися цілу добу в розтопленій печі. На поверхні молока збирався загустевший жир, а саме молоко перетворювалося в напій ніжно-кремового відтінку, який відрізнявся ароматом і насиченим приємним смаком.

Топлене молоко неможливо зустріти на прилавках зарубіжних магазинів, проте, в кулінарії інших народів зустрічається його аналог - тюркський напій катик. Напої розрізняються технологією приготування: якщо пряжене молоко тривало млоять виключивши кип'ятіння в герметично закритій ємності, то напівфабрикат катика довго кип'ятять у відкритій ємності, що веде до втрати третини від початкового об'єму.

Склад звичайного топленого молока - унікальний. У нього входять повноцінні білки, жири і вуглеводи. Більше того, таке молоко містить органічні кислоти, вітаміни D, С, РР, Н, групи В, фолієву кислоту, мікро-і макроелементи, антиоксиданти. Завдяки тривалому томлінню, молоко зберігає багато вітаміну А, кальцію і заліза.

Сучасний процес приготування топленого молока полягає в наступному: незбиране молоко доводять до стану кипіння, далі - витримують у герметичній ємності, підтримуючи постійну високу температуру. Подібна технологія забезпечує не тільки скорочення термінів виготовлення напою до трьох годин, але і продовження його терміну зберігання. Деякі любителі топленого ласощі готують напій вдома.

Завдяки тому, що в топленому молоці зберігається більше корисних речовин, його рекомендують включати в раціон діточок і вагітних.

Топлене молоко - універсальний продукт, який можна пити "сирим", а також використовувати при приготуванні соусів, кремів і випічки.

Однак, навіть незважаючи на величезну користь для здоров'я, пряжене молоко все ж має протипоказання при алергії і нестерпності лактози.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить