Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Таємниця харчових барвників

Таємниця харчових барвників
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Таємниця харчових барвників

Багато кулінарні рецепти вимагають використання барвників, щоб додати страві красивий і незвичайний вигляд. Звичайно ж, головною вимогою до таких добавок є їх натуральність і безпеку.

Виробники продуктів харчування пропонують безліч харчових барвників, однак ніхто не може дати 100%-у гарантію їх натуральності. Напевно ви чули, що ряд харчових барвників можливо виготовити самостійно, використовуючи домашні продукти. Домашні барвники виграють у відсутності консервантів і різних добавок, їх без страху можна пропонувати дітям. Саме такими добавками і користувалися здавна всі господині, використовуючи при їх приготуванні сік різних продуктів.

- Для отримання зеленого кольору підійде шпинат. Його дрібно нарізають, заливають водою і протягом півгодини випарюють воду. Отриману рідину віджимають і отримують натуральний барвник зеленого кольору.
- Жовтий фарбник може приготувати навіть дитина, адже для його отримання використовується топлений цукор. Цукор висипають на сковороду, щодо 5:1 заливають водою. Отриману масу кип'ятять на вогні до отримання темної маси, потім її слід процідити, попередньо змішавши з рідиною щодо 5:2.
- Якщо вам потрібен червоний барвник - використовуйте буряк. Її натирають на тертці, заливають водою, кип'ятять протягом однієї години. Отриманий таким чином відвар проціджують і віджимають, а щоб отримати більш насичений, яскравий колір - додають лимонну кислоту.
- Помаранчевий колір отримують практично так само, як і червоний, але тільки використовують моркву.

Безперечно, в натуральних барвниках багато позитивних моментів, проте слід сказати і про недоліки. До них відносять наявність запаху і смаку тих продуктів, з яких готували настої, а це не завжди гармонує з стравою, адже він буде присутній в його смаку. Крім цього, колір натуральних барвників не такий насичений і яскравий.

Щоб уникнути таких «неприємностей» кулінари використовують штучні барвники - гелеві, сухі барвники на основі квіткового пилку або порошкові барвники.

Купуючи барвники в магазині, звертайте увагу на маркування продукції. До безпечних добавкам-фарбників відносяться наступні: Е-100, Е-101, Е-140, Е-141, Е-160а, Е-170, Е-172, решта - небезпечні для здоров'я або заборонені.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить