Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Гірка правда корисної їжі

Гірка правда корисної їжі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Гірка правда корисної їжі

Ми більше віримо чуткам, ніж медикам і експертам. Ми хочемо бути обдуреними і обманюємося самі. Так, нам простіше боротися з хворобами продуктами та соками, а не ліками або травами, все більше посилюючи протягом захворювань.

Зараз поширена думка, що використання у своєму раціоні маргарину допоможе в боротьбі з підвищеним рівнем холестерину, а концентрований апельсиновий сік - з респіраторними захворюваннями.

Що стосується маргарину, то кардіологи стверджують, що від нього немає не тільки користі, але і присутній шкоду для здоров'я. По-перше, маргарин, а також його похідні - це не натуральні продукти. По-друге, маргарин містить насичені жири, що негативно позначаються на здоров'ї, викликаючи серцево-судинні захворювання. Тому для здорового організму потрібно споживання натурального масла, отриманого з жиру тваринного походження.

Щодо корисності соків, що надходять у наші магазини, також не можна говорити впевнено. Більшість з них містить велику кількість консервантів і цукру. Тому, якщо хочете дійсно підтримати здоров'я - зробіть вибір на користь соків «фреш».

Це ж стосується і йогуртів, основу яких, крім родзинок і горіхів, становить жир і цукор. Якщо ви включаєте в свій раціон йогурти, купуйте низькокалорійний продукт містять свіжі фрукти.

Існує ще один міф - про користь моркви. Деякі фахівці вважають, що міф про користь каротину для зору виник в період 2-ї світової війни, коли британські склади «ломилися» від надлишку цього овочу. Довести корисність продукту вдалося міфом про виключне зорі нічних льотчиків. У той же час дієтологи стверджують, що найбільше користі очам принесуть листова зелень, капуста шале і шпинат. Бо саме в них містяться, захищають очі від вікового порушення центрального зору і ураження сітківки (вікова макулодистрофія), що приводить до сліпоти, лютеїн і зеаксантин. Ці продукти обов'язково повинні входити в раціон людей, які страждають очними захворюваннями.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить