Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що ми знаємо про коричневий цукор?

Що ми знаємо про коричневий цукор?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що ми знаємо про коричневий цукор?

Коричневий цукор отримують із соку тростинного стебла, який зрізають до цвітіння тростини. Віджатий сік змішують з вапном і потім цю суміш нагрівають до появи кристалів цукру. У соку цукрової тростини міститься велика кількість ароматичних речовин, що додають приємний запах коричневий цукор. У мелясі, що покриває сахарінкі, багато калію, кальцію, фосфору, цинку, міді, магнію, заліза, які приносять користь для нашого організму.

Коричневий цукор відрізняється кількістю меляси - цукор має більш темний колір і сильний аромат.

За своєю різновиди коричневий цукор буває 4-х сортів - Демарара, мусковадо, Турбінадо, а також чорний барбадоський (цукор м'який мелассовий).

- Демарара - вид цукру, названий за місцем свого виробництва - долині Демарара. Цей сорт найпопулярніший і затребуваний. Кристали Демарара - великі і тверді з золотисто-бурим кольором. Такий цукор буває рафінованим і нерафінованою, останній - найбільш корисний.
- Кристали мусковадо подрібніше, ніж Демарара, і за своїм кольором дуже схожі на каву. Цукор мусковадо липкий, практично не сипучий і добре вбирає вологу, що вимагає особливої ​​герметичності при його зберіганні. Карамельний смак мусковадо покращує і підкреслює смак страви.
- Свою назву «Турбінадо» коричневий цукор знайшов, завдяки процесу його обробки. У процесі турбінірованія, з поверхні цукру видаляється частина меляси. У підсумку залишається сухою, сипучий цукор з кольором кристалів від світло-золотого до бурого.
- Останній сорт коричневого цукру (барбадоський) - дуже м'який і вологий, пофарбований у темний колір. Цукор має яскраво вираженим смаком, завдяки великому вмісту меляси.

Всі ми знаємо, що під час схуднення від вживання цукру потрібно відмовитися взагалі. Тому всіх цікавить питання - а чи можна вживати коричневий цукор? Калорійність коричневого цукру така ж, як і у білого. Однак завдяки тривалому часу його засвоєння в організмі, він більш корисний, ніж його «білий побратим», а значить не відразу «осяде» на фігурі. Крім цього, з коричневим цукром в організм потраплять корисні речовини, яких і так не вистачає по час дієт. Достатня кількість коричневого цукру - 40-50 г на день.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить