Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що таке суші?

Що таке суші?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що таке суші?

Суші - не тільки страва традиційної японської кухні, це, перш за все, зразок свіжості кулінарного мистецтва. Таке універсальне блюдо як суші, підійде, як для фуршету, так і «шведського столу» або банкету. Завдяки комбінації вареного рису і різноманітних інгредієнтів - дарів моря і овочів, можна отримати різні поєднання смаків, а добавка спецій і прянощів додасть страві витонченість і вишуканість.

Як не дивно, але популярні в світі суші мають зовсім японське походження. Спочатку використання вареного рису для консервації морської риби стали практикувати в Південній Азії. Рибу очищали і нарізали на невеликі порції, після чого їх посипали сумішшю великої кількості солі і рису - і все це поміщали під імпровізований прес, зроблений з каміння. Подібний процес консервації (молочнокислої ферментації) займав до одного місяця, що дозволяло на довгий час зберегти свіжість риби. Тільки в 7-му столітті ферментирование потрапило до Японії через Таїланд і Китай. Країни Південної Азії використовують цей спосіб консервації і зараз, а японці використовують ферментацію для приготування наредзусі.

У 17-му сторіччі японці придумали власну технологію приготування рисового суші, до складу якого входили: варений рис, рисовий солод, морепродукти та овочі, а трохи пізніше в технологію приготування включили рисовий оцет, який став замінником процесу бродіння і дозволив значно скоротити тривалість готування страви .

У 19-му столітті японський кухар Йохей Ханай пішов на експеримент, який призвів до зміни традиційної технології приготування суші, замінивши мариновану рибу сирою. Це дало можливість значно скоротити тривалість процесу приготування всього до кількох хвилин. Після цього нововведення блюдо почало завойовувати велику кількість шанувальників.

У суші-ресторанах і суші-барах подають велику кількість різновидів страви, серед основних - «сашимі», «нігірі», «гунканмакі», «темакі», «хосомакі», «саімакі» і вегетаріанські види суші.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить