Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Помилково корисні продукти

Помилково корисні продукти
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Помилково корисні продукти

Наше життя оточене рекламою, до якої ми так звикли. Хтось із нас не сприймає її всерйоз, а хтось вважає її великим «порадником», набуваючи розрекламовані товари, корисність яких можна поставити під велике питання.

- Часто в рекламі ми зустрічаємо інформацію про зерновий сніданку, який рекомендують в якості дієти. Звичайно, злаки досить корисні і поживні, проте зернові сніданки включають багато цукру і солі, а вітаміни і мінерали, що входять до їх складу, не натуральні.
- Жувальні батончики, з одного боку корисні завдяки наявності в них вівса і горіхів. З іншого, вміст у них кукурудзяного сиропу або шоколадних чіпсів, зводить нанівець всю корисність продукту, підвищуючи в крові рівень цукру.
- Усім нам знайома користь натуральних йогуртів, проте вони не дуже довговічні. Вміщені в йогуртах з фруктами кукурудзяний сироп, цукор або його замінники, також «віднімають» у продукту його корисні властивості. Найкраще приготувати йогурт з фруктами самостійно, додавши в нього свіжі фрукти або ягоди.
- Смачний хліб - не завжди корисний, навіть, якщо він виготовлений на основі зернових або цільної пшениці. Крім цього, темний хліб також може містити шкідливі транс-жири або кукурудзяний сироп.
- Рекламовані «легкі» сендвічі містять протеїни, цукор і білий хліб, що не приносять цьому продукту користі.
- Будь фруктовий сік, навіть 100%-й, все одно містить цукор, який виступає консервантом, або фруктозу, надмірне споживання якої сприяє підвищений рівень холестерину і веде до ожиріння. Найкращою альтернативою такому продукту є свіжовичавлений сік без цукру або самі фрукти.
- Згідно з рекламою, спортивні напої в період тренувань повинні збагачувати наш організм вуглеводами, електролітами та іншої корисністю. Однак такі напої - всього лише даремна підсолоджена вода.
- Вміщені в листі салату цукор і біле борошно в грінках, які пропонують фаст-фуди, здатні завдати більше шкоди, ніж користі. Салат, приготований самостійно - найкраща альтернатива.

Якщо самим займати заморожуванням фруктів або овочів, отримаєте більше користі, ніж від покупних продуктів, у складі яких часто зустрічається велика кількість цукру.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить