Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому бульбашки шампанського небезпечні?

Чому бульбашки шампанського небезпечні?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому бульбашки шампанського небезпечні?

У свята й різні урочистості звично бачити на столах в якості атрибута шипуче шампанське! Цей напій чудово підходить для різноманітних страв.

Щоб шампанське було смачним важливо пити його в охолодженому вигляді. Часто можна бачити, що подають його у відрі, яке наповнене водою з льодом. На дні відерця кладуть лід, пляшку шампанського поміщають зверху, а після навколо кладуть багато льоду, а після наливають холодну воду. Ні в якому разі не можна ставити пляшку в морозилку, закопувати в сніг. Це загрожує втрати смаку шампанського. Просто запам'ятайте, що температура охолодження повинна бути найоптимальніша.

Вважають, що шампанське корисно для серцевої діяльності. Однак навіть мала крапля алкоголю приводить людину в веселий стан більше, ніж надає йому здоров'я. Але дослідження підтвердили, що шампанське містить антиоксиданти, що сприяють руйнувати вільні радикали. З крові при цьому повільно виводяться окису азоту, що знижує тиск, а це, у свою чергу зменшує ризики серцевих захворювань, в тому числі інсультів.

Багато хто вважає, що шампанське - це напій, що відноситься до слабоалкогольних. Однак, це помилка. По-перше, воно відноситься до винного напою, вживання якого призводить до сп'яніння. Тим більше, що ті самі ігристі бульбашки шампанського допомагають швидко проникати алкоголю в кров. Якщо випити більше, ніж одні келих такого вина, можна досить сильно сп'яніти.

Якщо вживати шампанське без газу, тобто дати йому «видихнути», ймовірність сп'яніння зменшується. Та й самопочуття після випитого-краще. Крім того, бульбашки шампанського підвищують кислотність шлунка, що призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту. Тому будьте обережні при вживанні шампанського, коли ви голодні.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить