Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Напівфабрикати - корисно чи шкідливо?

Напівфабрикати - корисно чи шкідливо?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Напівфабрикати - корисно чи шкідливо?

Зручно і швидко можна перекусити, наприклад, якщо залити гарячою водою корейську локшину або картопляне пюре в стаканчику. Але не завжди така їжа буває корисною. Процес приготування подібних блюд полягає в висушуванні і подрібненні овочів або м'яса. Проте деякі виробники харчових концентратів застосовують не картопля, а крохмаль з різними штучними добавками. У результаті продукт стає шкідливим для організму людини.

Тому при покупці напівфабрикатів, необхідно уважно вивчити його склад і терміни придатності. Для продовження терміну придатності харчових продуктів, виробники часто додають консерванти, які маркують буквою Е у поєднанні з певними числами. Велика кількість подібних покажчиків говорить про низьку якість продукту. Наприклад, якщо це м'ясні напівфабрикати, то, швидше за все, використовувалося м'ясо низьких сортів або його відходи. Але не завжди треба лякатися цього маркування, адже звичайна аскорбінова кислота позначається Е-300.

Особливу увагу потрібно звернути на барвники і численні стабілізатори кольору. Віддавати перевагу краще натуральним компонентам. Якщо ви побачите маркування Е-250, то це нітрит натрію і від покупки рекомендується відмовитися. При регулярному вживанні подібних продуктів зазвичай виникають проблеми зі здоров'ям.

Дуже важливо звертати увагу на калорійність, поєднання жирів, вуглеводів і білків. Наприклад, в продуктах з м'яса курки норма білків не повинна бути більше кількості жирів. Якщо співвідношення в цьому випадку порушено, то значить, додані емульсії жиру, які використовують, щоб здешевити продукт. А так як жирова емульсія погано пахне, то застосовуються ароматизатори і смакові добавки. Якщо на продукті вказано наявність свинини, то така їжа не повинна бути низькокалорійної, в іншому випадку це означає, що м'ясо поміняли на дешеві компоненти.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить