Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Весняні «сонячні» каші

Весняні «сонячні» каші
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Весняні «сонячні» каші

Скільки разів кожному з нас доводилося чути про дивовижні властивості каш, які з дитинства нам пам'ятаються. Звичайно, всі говорять, що каші і корисні, і смачні! Але більшість людей все ж таки не воліють вводити її в свій щоденний раціон харчування. А даремно! Якого задоволення та нових смакових відчуттів тим самим позбавляєте себе! І насправді можна не просто приготувати звичайну на перший погляд кашу, але і зробити її неповторним і незабутнім стравою. Крім того з її допомогою можна підняти собі настрій!

Багато абсолютно не звертають ніякої уваги на «курячі» каші, такі як кукурудзяна та пшоняна. Враховуючи, що кашки ці жовтого кольору, вони здатні поліпшити настрій, оскільки саме цей колір позитивно впливає на людину. Око людини сприймає жовтий колір і передає його в мозковий відділ емоцій, звідси і настрій підвищується.

Крім того в кашах знаходиться великий вміст мікроелементів, таких як фосфор, кремній, залізо, магній. Ненасичені жирні кислоти (ліноленова і лінолева), які містяться в зародках зерен кукурудзи, називають ще вітаміном молодості. У крупі пшона містяться корисні амінокислоти, які дуже потрібні організму людини. За жирності її перевищує тільки вівсяна крупа. Пшенку важливо правильно приготувати, а вже смак у неї вийде відмінний, адже не даремно називають її кашею «семи вод». Перед тим, як варити таку кашу, її потрібно 7 разів промити гарячою водою, а після ще й окропом обдати. Тоді гіркота, через яку багато хто не воліють цю кашу, піде. Крім того, у вас вийде дуже смачна і розсипчаста каша, якою б рецепт ви не використовували для її приготування. Запам'ятайте, що ці кашки чудово звільняють організм від пестицидів, покращують роботу серця, знижують рівень холестерину в крові.

Жовтий колір таких каш заспокоює нервову систему людини, тому непогано б щодня її їсти. Рецептів приготування каш багато, вибирайте на свій смак. Можна готувати їх солодкими і без цукру з додаванням м'яса, сиру, зелені і т.д.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить