Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї «Швидка їжа» - шкідливо чи корисно?

«Швидка їжа» - шкідливо чи корисно?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

«Швидка їжа» - шкідливо чи корисно?

Сьогодні швидке харчування стало однією з важливих проблем людства. Денне меню складається з: сніданок - каша швидкого приготування, обід - суп моментального приготування, вечеря - соски, ковбаска, вермішель швидкого приготування і т.д.

Купуючи будь-які продукти швидкого приготування потрібно не забувати про те, що в них немає нічого корисного. Зате хімічних елементів (консерванти, барвники, добавки, сіль) тут, хоч відбавляй.

Перед тим, як скуштувати такі продукти, прочитайте уважно склад. Малюнок на етикетці досить гарний і апетитний, але вміст складається з таких інгредієнтів, які будуть поступово «вбивати» ваш організм.

Звичайно, існують такі супи швидкого приготування, в яких все ж є і овочі і мяско, проте ці продукти проходять таку обробку, при якій значна кількість корисних речовин просто знищується. Використовуючи високу температуру (до 120 градусів) їх цих продуктів видаляють вологу, а це руйнує майже всі вітаміни (їх залишається всього 25 відсотків з 100).

А сухі кубики бульйону настільки шкідливі, що принесуть у ваше життя хронічні шлунково-кишкові хвороби. Адже такі бульйони наповнені на 70 відсотків хімічними добавками, а консервативні речовини практично не засвоюються в організмі і не несуть ніякої користі.

Хто не пробував каші, які потрібно просто залити окропом, і вони готові до вживання? Зручно, звісно, ​​однак немає в цьому користі. Адже перш крупи для таких каш обробляють парою, а це призводить до великої втрати первинних поживних речовин. Тому нічого корисного ви не з'їсте. До того ж вони містять безліч барвників і смакових добавок у вигляді ароматів фруктів, ягід, горіхів, ваніліну та ін Також ці каші висококалорійні, оскільки містять багато цукру.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить