Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Переваги гарячого шоколаду

Переваги гарячого шоколаду
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Переваги гарячого шоколаду

Напевно не багато хто знає, що завдяки підприємливості англійців світу з'явився плитковий шоколад, а до того всі насолоджувалися шоколадним напоєм. У 1846 році англійцю Джозефу Фраю вперше вдалося відлити плитку шоколаду і ця подія стала «заходом» вживання шоколадного напою. Її багато ваших знайомих можуть похвалитися, що пробували чашечку гарячого шоколаду (звичайно, напої з пакетиків не варто брати в розрахунок).

Племена ольмеків, майя та ацтеків називали шоколадом напій «напоєм богів». Вони займалися приготуванням священного напою, вживання якого було доступно тільки обраним. Для приготування напою пересмажувати какао-боби, після чого їх ретельно розтирали і змішували з холодною водою. В кінці приготування додавався гострий перець «чилі». У результаті виходив «атомна» напій, випити який міг не кожен!

Гарячий шоколад придбав популярність у європейців після того, як вони модифікували старий рецепт: на заміну гострого перцю стали використовувати цукор, а щоб краще розчинити інгредієнти, напій почали розігрівати. Популярність такого напою була величезною - до 19-го сторіччя гарячим шоколадом не тільки пригощалися, але і використовували як ліки.

Гарячий шоколад приносить користі більше, ніж твердий шоколад - принаймні, таке твердження дали фінські вчені. Згідно з їхніми дослідженнями, завдяки вмісту в какао Епікатехіни, який протидіє негативному впливу вільних радикалів на людський організм, а також є відмінним антиоксидантом, знижується ризик захворювань серця і судин. Какао на рівні з цедрою цитрусових, деякими фруктами і ягодами, а також зеленим чаєм, цибулею і червоним вином є найбільш цінним джерелом фенольних сполук, так званих флавоноїдів.

Так як твердий шоколад піддається термічній обробці і втрачає велику частину флавоноїдів, шоколадні плитки не володіють такими ж властивостями, що і гарячий темний шоколад. Крім цього, до складу твердого шоколаду входить багато молока, цукру, жирів, які сприяють збільшенню ваги, а також появі соматичних захворювань, пов'язаних з ожирінням.

Вченими неодноразово вивчалися властивості шоколаду. Кілька років тому вони зробили висновки, що віддають перевагу вживати гіркий темний шоколад, рідше схильні цукровому діабету. Крім цього, завдяки вмісту в шоколаді гормону щастя, любителі шоколаду завжди щасливі і оптимістичні.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить