Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Еволюція молочних коктейлів

Еволюція молочних коктейлів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Еволюція молочних коктейлів

Вперше молочний коктейль згадується в 1885 році. В одній з британських газет була опублікована стаття про молочному шийці, як про корисне і смачне напої на основі охолодженого коров'ячого молока, яєць і купажовані віскі. Рецепт цього milk-shake нагадував рецепт популярного в той час Егг-нога.

Існує дві версії походження рецепта - англійська і американська.

- Згідно англійської, додавати віскі або бренді в молочно-яєчний коктейль придумали англійці, а вже після них рецепт напою потрапив до європейців і американців, які за своїм смаком змінили традиційну рецептуру, замінивши охолоджене молоко гарячим, а бренді і віскі ромом.
- Американці стверджують, що рецепт milk-shake придумали саме вони, і виною тому був «сухий закон», що діяв на території США у 20-х рр.. минулого сторіччя. Щоб хоч якось порадувати себе «смачненьким», американці замінили алкоголь сиропом і морозивом. Це дозволило не тільки поліпшити смак напою, а й розширити армію його прихильників - такі коктейлі стали улюбленим дитячим напоєм.

Після винаходу блендера структура молочного коктейлю тільки поліпшується - вони стають ніжними, повітряними, з високою і смачною пінної «шапочкою».

А з чого зараз роблять молочні коктейлі? Сучасний молочний коктейль - суміш сухого знежиреного молока, отриманого на основі хімічних речовин, підсолоджувачів, барвників, згущувачів, різних смакових добавок і насичених жирів, шкідливих для організму. Таким чином, від молочного коктейлю, залишилася тільки назва. Крім цього, «хімічні» молочні коктейлі небезпечні для здоров'я.

Щоб зберегти здоров'я, отримати не лише задоволення, а й користь, краще приготувати молочний коктейль самостійно. Для цього достатньо взяти порівну холодного молока жирністю 2,5-3% і мороженого без рослинних жирів і додати до них сироп. Всі інгредієнти збити блендером на максимальній швидкості - корисний напій готовий.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить