Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що являє собою пальмове масло?

Що являє собою пальмове масло?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що являє собою пальмове масло?

Дуже багато продуктів містять пальмову олію. Що ж це таке і чи є від нього користь?

Пальмова олія являє собою жир рослинного походження, склад якого насичений жирними кислотами, аналогічними тваринних жирів. Для отримання пальмового масла використовують плоди олійної Гвінейській пальми. Основні поставки олії йдуть з Індонезії та Малайзії.

Завдяки своїй невисокій вартості, тривалому терміну зберігання і смаком, схожим з вершковим маслом, своє основне застосування пальмова олія одержала в харчовій промисловості. Воно використовується при виготовленні морозива і печива, також його можна знайти в сухариках, чіпсах, крекерах, згущеному молоці, цукерках, шоколаді, плавлених і твердих сортах сиру і т.д. Застосування такої олії у виробництві продуктів харчування не заборонено, однак про наявність цього жиру в продукті має бути зазначено на етикетці. Давати дітям такі продукти не рекомендується.

Завдяки складом і властивостями, пальмова олія застосовується не тільки в харчовій промисловості, а ще у фармакологічній та косметологічної галузях, миловарінні і для виробництва стеарину.

Для отримання рослинного жиру з олійної пальми використовують не тільки плоди рослини, але і їх насіння, з яких виробляють пальмоядрова олія. Склад такого масла схожий на склад жиру людської шкіри. Це масло широко використовується в парфюмерно-косметичної промисловості.

Незважаючи не свої достоїнства, у пальмового масла більше недоліків:

- Відсутність поліненасичених жирних Омега-кислот, особливо необхідних дитячому організму;
- Отримання в процесі обробки великої кількості шкідливих насичених жирів, що збільшують ризик онкозахворювань;
- Крім цього, температура розрідження цього масла вище, ніж температура тіла людини - при попаданні в шлунок, масло не розчиняється, а «налипає» на його стінках, немов пластилін.

 


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить