Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї М'ясо, історична подорож

М'ясо, історична подорож
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

М'ясо, історична подорож

Є продукт, навколо якого ведуться безліч суперечок і називається він - м'ясо. Як релігійні, так і вчені діячі не можуть успоуоіться з приводу цього продукту. Ніхто не може до цих пір відповісти, як наготовлювали його давні народи і коли вперше шматок м'яса опинився на багатті?

Деякі утрверждают, що скіфи м'ясо нагрівали камінням. Розжарені камені кидали у воду, яка закипала. У цій воді варили м'ясо. Щоб спекти м'ясо, його клали на попіл.

Стародавні народи вважали м'ясо - ритуальним продуктом. Жертвопринесення з домашніх тварин були постійними. Поклоніння богам в Стародавньому Єгипті, Фінікії, юдеї проводилися через бійню тварин. Якщо люди раптом захворювали від вживання м'яса, вони вважали, що в цьому винна невідома сила.

Мусульманам Коран забороняє вживати свинину. Індійські народи не їдять яловичину, так як корова для них - це священна тварина. Якщо у Франції делікатесом вважають жаб, то в Китаї - це собачатина (молоде тварина).

Англійці не віддавали перевагу м'ясним стравам. Але в палацовій кухні воно використовувалося частенько. Наприклад, принцеса Анна воліла копчене сало з глечиком свіжого пива.

У Росії м'ясо будь-яких видів користувалося попитом. Однак громадяни з побоюванням дивилися на нього, боячись за якість. Чому? Через те, що худоба забивалась без санітарних норм у різних місцях: на пустирях, річкових берегах, у дворах і т.д. Порядок наводили тільки після спалахів епідемій. Петро 1 в 1713 році видав указ, згідно якого ті місця, в яких продавалися продукти, повинні бути чистими. При порушенні таких норм гігієни все могло закінчитися стратою. Але, на жаль, його мало хто виконував. Перша бійня була відкрита в Москві в 1913 році. Влада закликали дотримуватися не тільки норми, але і якість м'яса.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить