Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Крабові палички, секрети виготовлення

Крабові палички, секрети виготовлення
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Крабові палички, секрети виготовлення

Майже всі сучасні люди пробували крабові палички. Але ким же вони були придумані? Чи не стане подивом, якщо це зробили японці. Скільки ідей і нововведень, які використовує все людство, винайдені саме японськими вченими або навіть простими громадянами. До речі, крабові палички - винахід досить давнє, воно відноситься до початку дванадцятого століття. Це час, коли Японські виробники стали використовувати рибу для виготовлення білого фаршу, який носить по сьогоднішній день назва «сурімі».

Такий продукт чудово служив для виготовлення різних рибних напівфабрикатів, які після використовували як готових виробів до вживання тільки після смаження, варіння або запікання, при цьому, не забуваючи додавати в кожну страву особливі приправки. Японським жителям припали до смаку рибні кульки, які носили назву «камабоко». Проте Захід не прийняв таку їжу через смак, що нагадує гуму з милом!

Тому в двадцятому столітті, в 70-ті роки, ситуація на ринку саме цього продукту помінялася на краще. Сурімі заслужив світове визнання! Що ж сталося, що послужило такого кардинального успіху? Як не дивно, але причиною такого успіху, стало використання у виготовлення цього продукту харчових добавок (ароматизатори, смакові підсилювачі, барвники і т.д.). Таким чином, з сурімі сталися крабові палички, які стали імітованим крабовим м'ясом, та ще й делікатесом в багатьох країнах. Як не дивно, але всього 10 відсотків населення японців вважають за краще крабові палички, решта населення вживає лише сурімі. А от американці, європейці, росіяни та українці цілком позитивно ставляться до цього продукту. Хоча поступово думку людей розходяться через тих же самих смакових добавок, які мало приносять людині корисного!

Зрозуміло, що в той час, коли тільки почали виготовляти сурімі, риба для нього була екологічно чистим продуктом, чого сьогодні не скажеш. Та й види риб, використані для цього, не найкращі (минтай, окунь, путасу, пікша, хек). Філе білої риби миють, мелють, після чого використовують центрифугу, щоб фарш був сухим. В отриману білу масу додають цукор, сіль, крохмаль. Результат - сурімі! Після чого, щоб отримати крабові палички, приєднують очищену водичку, крохмаль, барвники, ароматизатори різні, смакові підсилювачі, рослинне масло, білок, загусники. Втім, склад крабових паличок можна прочитати на самій упаковці, тоді зрозумієте, що потрапить у ваш організм!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить