Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Банани: вибір та зберігання

Банани: вибір та зберігання
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Банани: вибір та зберігання

Екзотичні заморські фрукти - банани сьогодні стали невід'ємною частиною раціону сучасного росіянина. Вони мають дивовижну ароматом і прекрасними смаковими якостями. У бананах міститься багато фруктози, калію і сахарози, настільки необхідних організму людини.

М'якоть цих дивовижних плодів містить велику кількість біологічно активних речовин: серотоніну, катехоламіну і норпінефріна, що володіють чудовими лікувальними властивостями. Ці фрукти дуже знадобляться при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, дизентерії і при лікуванні запалень порожнини рота. У бананах міститься велика кількість вітамінів.

Урожай цих плодів збирають весь рік, але пік збору припадає на другу половину осені і весни. Якість плодів оцінюють по чистоті шкірки, також беруть до уваги забарвлення, ступінь зрілості, розмір, смак і аромат. Плоди розрізняють за сортами. Якщо розмір банана не менш 15 сантиметрів і темні плями на шкірці менше двадцяти відсотків, то це плоди першого сорту. У бананах другого сорту розмір менше, можна спостерігати відсутність плодоніжки, темні плями займають не більше половини шкірки, при цьому м'якоть не повинна бути роздавленою. Зрізані банани повинні зберігатися менше одного місяця, половина цього терміну відводитися на їх транспортування. Враховуючи ступінь зрілості ці терміни можуть змінюватися.

Стиглі банани зберігають при температурі плюс дванадцять градусів і вологості повітря вісімдесят відсотків чотири доби, в провітрюваному приміщенні. При дотриманні цих умов дозрівання плодів сповільнюється. Щоб прискорити процес дозрівання банани слід помісити в місце з температурою двадцять два градуси і вологістю до дев'яносто п'ять відсотків. У разі різкого підвищення температури зберігання на шкірці можуть з'явитися темні плями. При цьому плоди стануть м'якими, смак і зовнішній вигляд погіршаться. Не рекомендується зберігати плоди при температурі менше дванадцять градусів. Вони підмерзають і швидко чорніють.

 


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить