Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Не всі йогурти однаково корисні

Не всі йогурти однаково корисні
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Не всі йогурти однаково корисні

Йогурти корисні для здоров'я людини. У них велика кількість кальцію, необхідного для зміцнення кісткових тканин і імунної системи. У йогурті містяться молочнокислі бактерії, які покращують травлення.

Цей дивовижний продукт корисний дорослим і дітям. Особливо корисний йогурт людям, які живуть у місцях з несприятливою екологією або працюють на шкідливому виробництві. Також цей молочнокислий продукт необхідно вживати майбутнім мамам, який захищає від кишкових інфекцій і мати і майбутньої дитини.

При покупці в магазині кисломолочних продуктів, важливо уважно вивчати інформацію про термін придатності та якість продукції. Йогурти можуть бути зроблені з натуральних продуктів, а можуть бути їх підробкою, що може завдати шкоди організму людини. Якщо термін придатності в йогурті закінчився, то в продукті можуть утворитися небезпечні для здоров'я бактерії, які проведуть до виникнення кишкової інфекції.

Багато зразків йогуртів на сьогоднішній день не є натуральними. У нашій країні кисломолочні продукти швидко завоювали популярність у населення завдяки сформованим стереотипам про виняткову корисність йогуртів. Про це нам постійно твердять численні рекламні ролики. Однак при цьому, ніхто не поспішати попередити покупця про штучні добавки в продукті. Наприклад, при купівлі йогурту з вишнею, ми набуваємо насправді ілюзію із запахом цього фрукта. В результаті, смакові рецептори людини обманює звичайна вишнева есенція. До її складу входять ефірні сполуки бутилу оцтової кислоти. Деякі фахівці говорять споживачам, що ці сполуки нешкідливі. Але варто задуматися над їх красивими промовами. Адже бутилацетат це розчинник, використовуваний при виготовленні лакофарбних матеріалів.


 

You have no rights to post comments