Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Корисні і негативні якості молока

Корисні і негативні якості молока
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Корисні і негативні якості молока

У всіх народів світу молоко традиційно вважається корисним для організму людини через наявність вітамінів та необхідних корисних речовин. Останнім часом багато вчених і лікарі доводять негативний зворотну дію молока.

- У молоці міститься багато кальцію, необхідного для зміцнення кісток, суглобів людини і правильної роботи нервової системи. Хоча в капусті його не менше.
- На основі молочних продуктів розроблені дієтичні засоби та суміші для хворих і недоношених дітей. У цьому випадку з молока видаляють частину лактози, вносять необхідні добавки корисних речовин і молочнокислі бактерії.

Деякі люди добровільно відмовляються від молока з різних причин. Як правило, це вегетаріанці і захисники тварин. Виробництво молока в промислових обсягах пов'язано з експлуатацією та пригніченням тварин. Парнокопитні в цьому випадку перетворюються на агрегати для виробництва молока і м'яса. Людина при цьому розриває природні зв'язки, відбираючи новонародженого теляти у матері, майже відразу після появи його на світло. Молочних корів після віку трьох років забивають на м'ясо, хоча вони можуть прожити до віку двадцять п'ять років. А частина телят також забивають через два тижні після народження.

- Молочні ферми в даний час наносять певний збиток навколишньому середовищі - величезна кількість відходів і гною забруднюють воду і грунт. Щороку під пасовища для прохарчування худоби вирубується ліс і зелені насадження.
- Коров'яче молоко відноситься до п'ятірці причин, що провокують появу у людини такої небезпечної хвороби як цукровий діабет.
- Деяка частина населення землі володіє індивідуальною особливістю - непереносимість лактози (молочного цукру). Іноді ця особливість людського організму буває не вродженою, а з'являється з роками.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить