Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Яйця - шкідливо чи корисно?

Яйця - шкідливо чи корисно?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Яйця - шкідливо чи корисно?

Між представниками різних наукових кіл йдуть суперечки про шкоду або корисності вживання людиною яєць в їжі. Тим не менш, багато фахівці прийшли до думки, що страви з яєць дуже корисні і поживні для організму.

Куряче яйце, по суті, справжнє джерело вітамінів і цінних речовин. У них міститься багато вітамінів групи «А», «D» і «Е», біотину, фолієвої кислоти і холіну. Яйця містять багато кальцію, магнію, заліза, фосфору і йоду.

Багато медиків за великого вмісту холестерину, не радять вживати багато яєць в їжу. А дієтологи відзначили, що крім холестерину багато лецитинов і фосфоліпідів. У такому поєднанні він безпечний і повністю засвоюється, не відкладаючи при цьому на стінках судин людини. Рекомендується з'їдати не більше чотирьох яєць на тиждень. Захоплюватися не варто.

При вживанні яєць не варто забувати про бактеріях і паразитів, які іноді у великій кількості можуть бути в цих продуктах. Яйця, в основному, виробляються на великих птахофабриках. Зрозуміло, що на цих підприємствах жорсткі санітарні норми, але встежити за мільйонами яєць досить важко. Тому іноді в цехах і годівницях птахів розвиваються шкідливі бактерії і паразити. Яєчна шкаралупа має пористу будову, і дрібні шкідники можуть потрапити всередину, а потім в їжу.

Найпоширенішою бактерією є сальмонела, яка може стати причиною серйозного кишкового розладу - сальмонельоз. Щоб цього не сталося, в корм курям на птахофабриках додають антибіотики та інші, шкідливі для здоров'я людини компоненти.

Вживати в їжу, сирі яйця не рекомендується, обов'язково потрібна термічна обробка продукту. Якщо яйця готувати при температурі понад шістдесят градусів за Цельсієм, то сальмонела в таких умовах гине. Не варто забувати про миття рук після зіткнення зі шкаралупою, та й взагалі перед їжею.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить