Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому шкідливо закушувати пиво копченою рибою?

Чому шкідливо закушувати пиво копченою рибою?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому шкідливо закушувати пиво копченою рибою?

Не дивно, що копчені продукти не вважаються корисними, але любителі пива досить часто стверджують зворотне. Але, як би там не було, медичні дослідження показали, що пиво і деякі закуски шкідливі для здоров'я.

Пиво відноситься до спиртних напоїв, незважаючи на низький вміст алкоголю. Здавна склалася традиція, через яку сьогодні любителі цього далеко не нешкідливого напою воліють закушувати його різноманітними стравами, в тому числі копченої та солоної рибкою, вкрай небезпечна. Саме в копченої риби медичні вчені виявили безліч токсичних речовин - нітрозоамінов. Це справжній отрута, яка руйнує організм в цілому.

Хоча є думки, що малі кількості пива не завдають шкоди організму, все ж людям, у яких знижений імунітет, нітрозоаміни можуть позитивно вплинути на виникнення онкозахворювань.

Солоні закуски шкідливі зважаючи на підвищення кров'яного тиску. Пиво має сечогінні властивості, а сіль - навпаки, «гальмує» цей процес. Таке з'єднання небезпечно діє на організм, тому що в ньому відбувається накопичення солі, що вкрай небезпечно для суглобів, нирок і серцево-судинної системи.

Багато дієтологів радять закушувати пиво морепродуктами (креветками, кальмарами), які підтримують в організмі натрієвий і калієвий баланс, завдяки якому відбувається нормалізація вмісту йоду. Вони рекомендують також і горішки до пива, але тільки без солі.

Деякі люди стверджують, що пиво може бути абсолютно нешкідливим. Головне, вважають вони - потрібно скласти правильно раціон, який допоможе боротися з надмірною повнотою і зміцнить імунітет. Версій багато, однак, прислухайтеся до розсудливості і не шкодите своєму здоров'ю! Бережіть здоров'я!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить