Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як не стати жертвою морепродуктів?

Як не стати жертвою морепродуктів?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як не стати жертвою морепродуктів?

Страви з морепродуктів дуже корисні та необхідні людині. Але іноді вони можуть завдати організму істотну шкоду. Щоб цього не сталося необхідно дотримуватися простих правил.

- Риба та інші дари моря повинні бути свіжими. У багатьох приморських країнах їжу з морепродуктів готують майже відразу після вилову, часто в сирому вигляді при дотриманні особливих технологій.
-  У нашій країні продукція моря в основному потрапляє до нас в замороженому вигляді. Вживати в їжу, ці продукти сирими не рекомендується. Рибні продукти повинні пройти термічну обробку. Після цього шкідливі мікроорганізми і компоненти будуть знищені.
- Слід пам'ятати, що у великих морських хижаків (риба-меч, тунець) може перебувати ртуть.
- Любителям креветок слід пам'ятати, що вони здатні накопичувати радіоактивні речовини. Перш ніж купувати цих молюсків, потрібно поцікавитися, в якому регіоні вони виловлені.
- Мідії будуть безпечними, якщо виловлені з жовтня по квітень. У цей час вміст шкідливих речовин менше, ніж у теплу пору року.
- У кальмарах також можуть міститися сполуки ртуті. Перш, ніж їх готувати, необхідно розморозити в холодній воді, а потім відварити в окропі не більш п'яти хвилин.
- Для дітей найбільш безпечний продукт - риба. Інші, особливо екзотичні дари моря їм вживати не рекомендується.
- Останнім часом популярною стравою стало суші. Для приготування цієї страви використовується риба в сирому вигляді. Без неухильного дотримання технології приготування в суші можуть залишитися паразити.

Страви, приготовлені з риби та інших морепродуктів дуже корисні і необхідні організму людини. Але тільки в тому випадку, якщо ці продукти свіжі і приготовані правильно. Якщо дотримуватися цих нескладних правил, то наш організм отримає тільки користь.


 

You have no rights to post comments